Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdőkönrös mikortól praktikus...

Fürdőkönrös mikortól praktikus otthonra?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor mar onjaro a gyerek.
2016. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi fiunk 14-15 honaposan kapta az elsot, minden reggel hasznalja, mert pizsiben reggelizik (hogy ne kenje ossze a rendes ruhajat fogkremmel) es igy nem fazik a hata.
2016. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 és még nincs neki. Igaz én 32 vagyok, de kb. évi 2x, ha hordom az enyém.
2016. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk felesleges lenne a 6 évesemnek (max. strandon vagy úszáshoz hordja csak, ha hűvösebb van), hiszen itthon este fürdés után megtörölközik és felöltözik.
2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül kapott.Szereti. Télen különösen jó , mert reggel nem kell felöltözni azonnal. Én is használom hidegben az enyémet. Pihentetni puha plüss és még jobb időben is képes reggel hisztizik érte. Most 2 éves. Már elég kicsi rá , de még féljen. Jövőre kap újat😊
2016. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

enyém 5 éves, és még mindig nem praktikus. 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor használjuk pl télen, ha "fázik" kibújni az ágyból, akkor abban jön reggelizni.

Amúgy max akkor használnánk, ha fürdőbe mennénk (persze nem nyáron, kánikulában... még jó, hogy csak akkor járunk :)), vagy uszodába.

2016. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!