Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három és fél hónapos kislányom...

Három és fél hónapos kislányom nem eszi meg a tápszert. Milyen ennivalót adhatok neki?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

semmilyet, válts tápszert. szilárdat eleve nem kaphat még, mert nem tudja megemészteni, de ha adnál neki is csak napi 2 kiskanált lehetne, attól meg jól nem fog lakni...

van banán ízesítésű tápszer, orvos fel tudja írni, esetleg azt próbáljátok ki

2016. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másféle tápszer, anyatej. Más lehetőség nem nagyon van.
2016. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Születése óta tápszeres. A családban van kisbaba, de az ő tápszerét sem issza.
2016. ápr. 18. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A banános finom, az én kisfiamnak amint felírták, hirtelen nagyobb adagot kezdett követelni, nem volt nagy étvágyú előtte. Egyébként bukós babáknak való tápszer (nekünk bukás miatt írták fel) de biztosan felírná így is a gyerekorvos.
2016. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Humana Baby Fitről beszélnek a többiek, ez a banános. Érdemes kipróbálni, az én három hónapos babám is azt eszi, igaz, ő bukás miatt. Szeretik általában a babák, úgy hallom és én is ezt tapasztalom. (Igaz, az én kisfiam ízre nem válogatós, sokfélét próbáltunk, mire ez bevált, egyedül a Milupa anyatejpótlója nem ízlett neki.)


Az ára is kedvező, felírva 600 Ft körül van és mivel gyógytáp, 3 éves korig felírható, később is jó lesz tejitalnak, ha már tényleg ehet mást is.


Még annyi, hogy a Baby Fit okozhat keményebb székletet, én ezt úgy küszöböltem ki, hogy vettem Humana 1 tápszert is és azzal 1/5-4/5 arányban "higítom" picit a banánosat. Szintén olcsó receptre ez is.

2016. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tápszert kaphat.
2016. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!