Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg csak én...

Nyugtassatok meg csak én szenvedek?

Figyelt kérdés
első babám.jól kifogtam.a könyvek azt irják három oránként eszik a baba de ő 30-60 percenként evett 3 hónapos koráig.soha nem aluttam 1 órát egyhuzamban,és napi 4 órát aluttam,volt egyszer hogy 3 nap egymás után napi 2 órát,és forgott minden velem 3 hónapon át és gyenge voltam, napi kétszer órákig sirt.(kolikás volt) most 11 hónapos azóta csak 4-szer kell éjjelenként.rögtön a mélyvizbe miért velem történik ez?itt mindenki babája jól alszik ahogy olvasom.
2016. ápr. 18. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Talán mert olyan szerencsétlen vagy,hogy eszedbe sem jut,hogy ezek,amiket leírtál nem egészséges,kielégítő táplálkozás jelei a babánál. Talán inkább tápszerezni kellett volna.
2016. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy egyedül! En is a mélyvízbe kerültem a fiammal. Most már 3 éves.


De tudod mit? Mi legalább tudjuk milyen a nagyon rossz, es ennek tudatában vállalunk 2.-at. :-)

Sokkal jobb így, mint akinek "álombaba" az 1. Es a2.-nál döbben rá dolgokra.


En megkaptam a jutalmam, a sok szenvedésért. :-) a kislányom egy tündér. Ha nem tapasztaltalom saját magam, el sem hiszem h van ilyen (alig sír, hosszú perceket elvan magában, leteszem es már alszik is, ejjel 1x kel fel enni es mikor befejezte, már alszik is vissza - 4 hónapos)


Szóval fel a fejjel! :-D

2016. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! (Ez most nyilván nehéz, de) Van akinek a babája az első egy évben teljesen átalussza az éjszakát és egyéves kora után válik minden éjszaka egy rémálommá. Persze vannak, azok a szerencsések, akik ezt az időszakot minimális éjszakai kelés számmal élik túl, de ez a legritkább. És a válasz az, hogy nem csak te szenvedsz!!!
2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul! Mi 1,5 evig nem aludtunk. Volt hasfajas, utana a fogzas is vegig megviselte( mas meg csak "jaj, eszre se veszi hogy pattognak ki a fogacskak) , ja, nekem nappal se aludt 7 hos koraig csak 30-40 perceket. Aztan durva szeparacios szorongason esrunk at, 2x! Most lassan 3 eves, ha a fetrengos hisztit leszamolom, egy tündér. Kitartást! 
2016. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos és még mindig óránként kel enni...
2016. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az en babam az elso idoszakban borzaszto rossz alvo volt.

Aztan 7 hetes koratol atalussza az ejszakat, 12 orat egyhuzamban. 😊

2016. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 1-es nagy butaságokat írt.
2016. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megértést.igen buta az 1-esmert tápszereztem
2016. ápr. 19. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!