Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan utazzak 3,5 hónapos...

Hogyan utazzak 3,5 hónapos babával vonaton?

Figyelt kérdés
Holnap utaznék kisfiammal. Kb.2,5 órás út. Mik a tapasztalatok? babakocsival vagy anélkül? Kell egyáltalán helyjegyet venni egy kis bébinek? (vagy a babakocsinak, mivel poggyász?)
2008. szept. 23. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nincs szükség a babakocsira ott ahová mész, akkor lehet jobb, ha a kocsiülés hordozóban viszed, sokkal jobban elférnétek a vonaton. Jegy nemhiszem , hogy kell, de amikor a sajátodat veszed, meg tudod kérdezni.
2008. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is utaztam már a kisfiammal vonaton 2x is szintén 2,5 óra oda-vissza szóval van tapasztalatom. A babakocsi mindenképp jó, abban kényelmesen tud aludni útközben, fel és leszállásnál viszont jó ha valaki segít, ha van kísérő akivel mentek az jó ha nincs vadássz vkit előre a körnéken h segítsen. Én fel és le kenguruban vittem az mindenképp jó és biztonságosabb. Ic-n nem tudom h kell e helyjegy, de sima vonaton nem kell fizetni. Vigyél cumisüvegben kaját h meg tudd etetni, ha szopizik egy textilpelus, hogy eltakard magatokat.

A mostani vonatok elején vagy végén szokott lenni biciklitárolós kocsi, ahol ülőhely is van meg hely a babakocsinak, nézd meg sokkal kényelmesebb lesz ott neked is! Jó utazást és nyugi, tuti jól bírja majd én is nagyon paráztam, de nem volt gond!

2008. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!