Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegetáriánus baba? Miért nem...

Vegetáriánus baba? Miért nem támogat?

Figyelt kérdés
Vegaként akarom nevelni a gyerekem, most 1 éves. A férjemnek ezzel nincs baja, amíg itthon csinálom, de azt mondja, hogy ha elviszi majd valahova(vendégség, étterem...) ő majd nem fogja azt figyelni, hogy mit eszik. Mikor még a baba előtt beszéltünk erről, azt mondta, hogy nincs ezzel baja. Miért nem érti meg, hogy nem akarom, hogy halott állatot egyen? Így kb. nem merem egyedül elengedni majd vele sehova...
2016. ápr. 20. 22:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Remélem csak tetteted hogy hülye vagy...
2016. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ezt olvasd végig, és utána gondold ezt át még egyszer.

2016. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
72%

Miért tiltod meg? Halott állat úristen mi lesz

Tudod mit neveld vegán nem szólok bele gyümölcshúst se adj neki...

De szerintem hülyeség amit csinálsz...

2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok és vegaként nőttem fel (ahogy a tesóim is és sok ismerősöm). Azt hittem ma már ez elfogadott, de látom még vannak megrögzött emberek.

A kérdésre akarnék választ kapni,de érdekes amiket írtok, azért köszönöm.

2016. ápr. 20. 22:21
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Erre a férjem csak annyit mond: "Szóval halott növényt lehet enni, mert az nem sikít elég hangosan, amikor levágják?"
2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj ha te nem kívánod de a gyerek hagy döntse már el maga, hogy akar-e enni ha egy vendégségben megkínálják!
2016. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Egy vegan kislanyt ismerek, mar ovis kora elott tobbszor volt napokat korhazban, mert kb heti 1x tud csak kakilni, akkor is kinok aran. Szervi bajt nem talaltak. Szerintem van osszefugges.
2016. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%

Egy baba/gyerek még fejlődő szervezet. Az egészséges fejlődéshez pedig szükség van a húsra, akár tetszik, akár nem.


Engem nem érdekel, ha valaki vega, vegán, az ő döntése. Nem is erőszakolnám rá. Ha valaki ilyen étkezési szokású vendég jön hozzánk, akkor annak megfelelően főzök. Na de az, hogy valaki gyakorlatilag a gyerekét veszélyezteti, mert húst egyáltalán nem etet vele.. Nem mi vagyunk a megrögzöttek.

2016. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
én eleve vega nővel nem vállalok gyereket, sőt, össze se jönnék. a gyerek ha felnő, majd dönt, hogy mit eszik és mit nem. nem erőltesd rá a hülyeséged.
2016. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarod rákényszeríteni a gyerekedre a te elveidet és értékrendedet? Szerintem nincs baj az apa hozzáállásával.

az meg hogy emiatt nem mered elengedni majd vele? Na ez a nevetséges. Szerinted megtilthatod hogy elvigye? Megtilthatod hogy figyelembe vegye mit szeretne a gyereke? Nyilván nem tömné bele kilóstul a halott állatokat csupán azt tenné amit te a korlátolt nézeteid miatt nem, hagyná hogy a gyerek válasszon, kipróbáljon stb

És azt hiszem itt a legmegrögzöttebb ember te vagy..

2016. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!