Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának kifőzitek a...

6 hónapos babának kifőzitek a kanalát, tanyérkáját?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem :)
2016. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
nem. sem a kanálkáját sem a tányérkáját.
2016. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves kettes, máshol ironizálj, nem àll jól....
2016. ápr. 22. 11:57
 4/19 A kérdező kommentje:

És igenis, tányérka. Nem műmajomkodásból írtam. Hanem szándékosan.

Ugyanis szerintem ami baba tányér az nem felnőtt embereknek való. A méretéből adódóan jár neki a kicsinyítő képző.

Tudod, "ka, ke". Ha valami kicsi, abban az esetben hozzàrakhatjuk valamelyik képzőt.

Erről ennyit.

2016. ápr. 22. 12:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem. Régen főztem a kanalat, akkor espumisant adtam neki belőle egy ideig.
2016. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem föztem ki sem tányért, sem kanalat egyetlen gyerekenke sem, teljesen fölösleges. NEm is értem, hogy jutott egyáltalán eszedbe!


Emellett sokkal okosabb, ha kiskanál kistányér, vagy gyerekkanál, gyerektányér szvakat használsz, a tányérka, kanálka népmesébe illö kifejezés, nem pedig a valós életbe. Értelmes felnött nem beszél igyen gügye módon.

2016. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

dehogy!

ahogy elkezdtük a hozzátáplálást már csak alkalomszerűen (értsd: néha-néha :D) vagy betegség esetén sterilizáltam.

de az evőeszközeit, tányérjait sosem (bocs, hazudok, a kanalait beáztattam chiccoba, amikor kibontottam -de minek?)

2016. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Eszembe se jutott. Mondjuk én sose voltam az a sterilizálós. Újszülött ruhákat sem vasalgattam, meg ilyesmi. (Gondoltam ha baj lesz a bőrükkel, akkor majd vasalom, de nem lett).

Eddig három gyerekem nőtt fel, minden rendben velük.

2016. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Azért sem mert mire tányért, kanalat használtunk, már a földön kúszott, mászott, nem sok értelme lett volna.

2016. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!