Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak tegnap óta megy a...

A babámnak tegnap óta megy a hasa, a többi lent?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt hajnalban, mikor ébredt, evett, de utána fájt a hasa elég sokáig. Aztán aludt reggelig. Tegnap délelőtt fent volt végig, csak nyűglődött, 1 körül aludt csak el. 4 órakkor mikor kelt, onnantól kezdve nagyon sokszor kakil. Általában napi 2-3 szor szokott. De tegnap óta vagy 7-8 szor is. Éjszaka is kakilt. 3 szor cseréltem neki pelust, pedig éjszakánként csak pisi szokott lenni. Meg tegnap óta nem is eszik rendesen. Szopizik picit és el is alszik.

Ma voltunk a védőnőnél. Kérdezte mit ettem tegnap előtt. Mondtam, hogy rakott krumplit. És mondta, hogy lehet a tojás az. De gondolkodtam, hogy előtte pár héttel ugyan úgy ettem tojást, tojás pörköltet és még a hasa sem fájt tőle. Vagy csak most jön ki neki, hogy érzékeny lenne rá? De akkor előbb is az kellett volna h legyen, vagy nem?

De akkor mi lehet a baj? A hasa nem fáj most, nem jelzi, de sokszor eröltetten kakil.

Tudok esetleg valamit csinálni vele?

Amúgy esetleg gondoltam még a tejbegrízre, de azt tegnap délután ettem. Vagy az ilyen hamar kijöhet neki?



2016. ápr. 22. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem. Másfél hónapos a babám.
2016. ápr. 22. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2016. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő is azt, hogy valószìnűleg a tojástól.
2016. ápr. 22. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán elkaphatott egy hasmenéses vírust is.
2016. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem zárnám ki, hogy a tejbegríztől van, kivéve, ha eddig is rendszeresen ettél tejterméket, és nem okozott gondot.
2016. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!