Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő egész testen...

Mi a teendő egész testen jelentkező kiütésekkel?

Figyelt kérdés

Fürdetőt cseréltünk, eddig gyógyszertárival fürdettem a babát, gondoltam kipróbálom a Nivea Baby fürdetőjét és nagyon nem jött be.. Elmúlik ez magától vagy meg kell mutatni orvosnak?

Más új nincs, se étel, se öblítő, se mosószer.



2016. ápr. 22. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja nem tudom számít-e de jövőhéten lesz 7 hónapos a baba.
2016. ápr. 22. 17:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes testre kiterjedő kiütéssel orvoshoz kell menni azonnal még egy felnőttnek is.
2016. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma pont emiatt vittem orvoshoz a picit (ő 8 hónapos), pedig neki csak a felsőteste volt csalánkiütéses, de nem akartunk ezzel nekivágni a hétvégének (nem tudhattam biztosan, hogy allergia vagy egyéb).

Már azért megérte, mert nem volt itthon se Calcimusc, se Fenistil csepp (mindkettő vényköteles), így kezelni se tudtam volna.

2016. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából ezek nagyon apró piros pöttyök, a lábán és köldök körül láttam először, a karján is van elvétve. Elnézve képeket a google-ben ezek egyáltalán nem durvák, amik a babámon vannak.


Közben elértem a védőnőt azt mondta az a biztos ha bevisszük a körházba, a gyerekorvos délelőttös volt így oda nem tudom már.


Köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 22. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Az én babámnál is pont ez volt,de neki csak a hasa volt pötyis,szúnyogcsípésméretűek voltak,kenegettem fenisztillel es már alig látszanak(3 napja jelentek meg és 10 hónapos baba)
2016. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm utolsó bár nekem nem jutna eszembe csak úgy találomra kenni valamivel.



Megjártuk, Fenistil cseppet írtak fel.

Én se kísérletezek több fürdetővel egy ideig...

2016. ápr. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!