Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelenkát használtok el...

Mennyi pelenkát használtok el 1,5-2 éves gyereknél havonta kb?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn cserélitek? mármint naponta.
2016. ápr. 23. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 db
2016. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Havonta 100-120 db-ot kb. Napi 4-5+ esetenként ha több kell.
2016. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Napi 3 pelus, reggel-délben-este, mi kihasználjuk a drága pelenkák kapacitását. :D Ha bekakil, természetesen azonnal cserélek, ha megyünk valahova akkor nem viszem tök teli pelussal, tehát akkor is soron kívül cserélek, de általában elég a napi 3. És soha nem volt piros egyik gyerekem popsija sem, mielőtt még bárki ezt kérdezné. Liberot veszek, nálunk az bírja a legjobban.
2016. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

most ezt a babydreamet vettem, hat katasztrofa, 2 orankent cserelni kell...lehet hogy az ara jobb mint a tobbinek de 1,5szer annyi fogy bele....szoval amugy ha pampers vagy libero van akkor napi 4-5 db eleg...tehat havi ket-ket es fel csomag, 120-150 db.

ebbol a baby dreambol 6-7 db kell egy nap...

2016. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 darab fogyott. Mivel napi kb másfél liter folyadékot ivott, így volt mit kipisilni. Tárolókapacitás ide, tárolókapacitás oda, én sem szívesen ülnék 3 dl pisin, ráadásul attól már butykos a pelenka, máshogy jár benne.
2016. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nálunk is napi 6 simán elmegy, mert nem szeretem ha csurig pisis pelenkában van, nekem sem lenne jó érzés. nem bántom aki 3 db-ot használ el naponta, de az szerintem nagyon nem kényelmes a gyereknek, főleg ha iszik rendesen napközben.
2016. ápr. 23. 15:36
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk az nem biztos, hogy baj, ha nem kényelmes egy 1,5 -2 évesnek..az enyém kakiban is simán el van 3 órát...így aztán lehet próbálkozni a szobatisztasággal, ha egyszer azt sem érzi hogy be van kakilva
2016. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Napi 4-5, azaz 120-130 havonta.

Ami nem változott a 4 es méret után az 5-ösre es 6-osra valo áttérésnél es gusztustalannak tartom hogy a nagyobb méret drágább.legszívesebben jelezném a fogyasztovédelemnek de eddig ugy nez ki ez csak engem zavar egyedül.

2016. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jelezd, de nincs benne semmi törvénytelen. Több anyag kell hozzá, tehát többe kerül. Ahogy a két kg liszt is drágább mint egy kiló. Én inkább azt találom bicskanyitogatónak, hogy a baba-gyerekruhák drágábbak, pedig sokkal kevesebb anyag kell hozzá (és a legtöbb nem különleges textilből, festékkel készül, hogy ez indokolhatná).
2016. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
mint ahogy egy csokor virág is drágább ha esküvőre kéred mint ha nem. ez már csak így megy :)
2016. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!