Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Abigél mellé milyen második...

Az Abigél mellé milyen második név illik?

Figyelt kérdés
Szeretnénk második nevet, de nem igazán találunk olyat, ami jól hangzana mellé.
2016. ápr. 24. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Annyira fölösleges két név... főleg ha csak keservesen találtok, ötletetek sincs. Komolyan, minek? Gondoljátok át, pláne így. Mert még ha van két név, ami annyira tetszik, hogy nem tudtok dönteni közöttük, még csak-csak megértem, de így...
2016. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi. Mi is 3 nevet szeretnénk, tehát nem azért mondom, mert feleslegesnek tartom.

Ez a név önmagában nagyon szép..kár lenne mellé rakni bármit.

2016. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*2 nevet
2016. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért remélem tud majd valaki segíteni, mert mindenképp 2 neve lesz. Tesójának is 2 neve van, de nála simán jött, hogy hogy hangozna jól. Rövid, tucat vezetéknevünk van, ezért is szeretnénk (de nem csak emiatt).
2016. ápr. 24. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne az Abigélt válasszátok. Szerintem semmit nem kéne mellé tenni. Ti se találtok olyat, ami passzolna..nem véletlen. Mi is gondolkoztunk ezen a neven, mi sem találtunk.


#2

2016. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Körbenéztem kórházi babagalériákban, hogy mások mit választottak mellé, mert nekem sem volt hirtelen ötletem. Nem jellemző hogy 2 névvel adják ezt a nevet, nagyon ritka és azok sem hangzanak jól szerintem.

Nem tudom a tesónak mi a neve, de ha mindenképp 2 nevet szeretnétek, akkor úgy hangzana jól szerintem hogy egy rövid 2 szótagos keresztnév és utána az Abigél. Elé talán könnyebb lenne egy illő nevet találni, mint utána.

2016. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az Abigél név mellé nem illik második név. Elég ritka, karakteres név. Ha másik különleges nevet választotok mellé, az úgy sok lesz, viszont ha kimondottan szokványost, akkor erős a kontraszt. De ha nagyon akartok, én az Emma nevet találom hangzásában jónak.
2016. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg jobban hangzana, ha a második név lenne az Abigél, átgondoljuk :)
2016. ápr. 24. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Abigél Réka, Abigél Hanna, Abigél Emma, Abigél Sára.

Mindenképpen rövid nevet adnék hozza.

Egyebként ismerek egy kislányt akinel Abigél Jázmin a neve, de a Jázmin nekem nem tetszik.

2016. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Az èn lánykám Lilla Abigél :)
2016. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!