Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet használjak...

Milyen popsikrémet használjak az újszülött babámnál?

Figyelt kérdés
2007. nov. 13. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy a gyógyszertári a legjobb újszülötteknek, meg fürdetőből is.
2007. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A gyógyszertárit kizárólag, úgy fél éves koráig.
2007. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Doktor felirja,a patikában kikeverik.Szerintem az a legjobb.
2007. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a neonatóriumos popsikenőcs vált be, az is gyógyszertári, de amit pl először írtak és ilyen zöld-fehér tubusban van az nem jött be, asszem infantum a neve. Fürdetőből jó az a piros fehér tubusos, de van ahol keverik, de ugyan az.

De szerintem nem véletlen, hogy sok kórházban is a neonatóriumosat használják...

2007. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bevállt az, amit az ajándékcsomagban is adtak, vettünk is belőle egy nagyobb tégellyel. Szóval tudom ajánlani a Sudocrem-et.
2007. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk nem vált be a gyogyszertári egyáltalán,mi a sudokremet használtuk szerintem az a világ legjobbja...igaz hogy nem olcsoság de negyon sokáig elég mert leheletnyi vékonyan kell bekenyni a kicsi popsiját.

Jó babázást,egy 8hónapos nagyfiú anyukája

2007. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Egy éves korig amit a doki felír receptre.
2007. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi az elején gyógyszertárit használtunk, de aztán át tértünk a Sudokrémre ez nekünk nagyon bevált sőt igazából azért is maradtunk mellette mert másra is jó mint popsira, pl kisebb égésekre, horzsolásokra és nekünk felnőtteknek is jó ha például az izzadságtől kipirosodik a bőrünk.
2011. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!