Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Aladár...

Mit gondoltok az Aladár névről? Adnátok ezt a nevet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
"Bemutatom Lüke Aladárt"...Fú,nem adnám.
2016. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Nekem Mézga Aladár jut eszembe róla. :) Személy szerint nem adnám, de inkább ezerszer ez, mint a mai divatos tucatnevek, amikkel tele van a játszótér.
2016. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem adnám.az ali becézés meg totál törökös ráadásul.ami nem a legjobb nemzetközileg.

Ilyen a betűsekből talán Arnold amit ajanlanek inkabb

2016. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem adnám. Nekem is Lüke Aladár jutna az eszembe. És nem akarnám, hogy a gyerekemről rögtön az első gondolatom az legyen, hogy lüke Aladár.
2016. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Az megvan egyébként, hogy a sorozatbeli Aladár egy zseni csodagyerek volt? Ott Kriszta volt a sötét, mégis rengeteg gyereket hívnak így.
2016. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
ne hülyeskedjetek már..
2016. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Mezga Aladar jut eszembe rola termeszetesen, aki koztudottan luke, mert Kriszta megmondta... eszembe se jutna ezt a nevet adni, meg egy tacsko kutyanak tudom maximum elkepzelni, de embernek semmikepp.
2016. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nagyon tetszik és akár adnám is. Becézni mondjuk én sem tudnám a nevet (Ali, Ladi, Dári?).

Van jelentése is sok mai névvel ellentétben (tapasztalt, híres, hatalmas).

A Mézga család Aladárja kifejezetten pozitív karakter volt, egy igazi zseni és talán az egyetlen normális a családban. :)

Remélem senki nem mondja komolyan, hogy azért tartja rossz névnek mert a főcím dalban a testvére Kriszta, aki "tiszta gyagya" azt mondja, hogy "lüke Aladár".

Ezt a mesét a következő generációk jó eséllyel nem is ismerik majd, ami azért kár...

2016. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekeink generacioja nem a Mezga csalad mesejen no fel,igy nekik semmi negativ eloiteletuk nem lesz a nevvel kapcsolatban. Ilyen szempontbol siman adnam. Az mas kerdes h alapvetoen nem tetszik:)
2016. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Olyan szempontbol tamogatom h nem tucatnev,nem egy 20adik Bence,Adam stb lenne a jatszoteren...ezektol mar a hideg raz...
2016. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!