Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5honapos pici lanyom nem...

5honapos pici lanyom nem mosolyog a tukorkepere az baj?

Figyelt kérdés
Most olvastam mi is az amit mar tudnia kell. Forog mindket iranyba, pici tamasszal ulve marad, sikongat magyaraz, nyul a targyakert jatszik veluk....viszont ha tukorhoz viszem nem mosolyog a tukorkepere maximum ha engem nez benne? Ez baj? Ugye nincs lemaradva?

2016. ápr. 25. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Rád mosolyog? Akkor nincs semmi baj, ne kísérletezz vele. És minél kevesebbet ültetgesd, hadd mozogjon, magától minden mozgásformát hadd találjon meg, forgás, kúszás, mászás, majd feláll-felül magától.
2016. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam sem moslygott, sot maskeppen is alig-alig. Nyulkalt a tukor fele es csodalkozott, megakarta "fogni". Mostmar 1 eves 3 honapos semmi baja nincsen, egeszseges, eletvidam, keresi a babak/felnottek tarsagat. Hidd el meg sok cifra dologban lesz reszed, ami rad hozza a fraszt. :) Idovel en is rajottem, hogy a fiam azt a bizonyos "nagykonyvet" nem olvasta el.:))
2016. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Egyepkent vidam baba mosolyog hangosan kacag. Csak hat a tukorkepre nem. Sokat fektetem hason ugy jatszik de a kuszas meg nem megy. Jegesmacis mozgas van..leteszi a pofijat es tolja elore 😁
2016. ápr. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!