Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születéskor nyakinhypotomia,...

Születéskor nyakinhypotomia, s fokozott törzs és végtagok izomzat mennyi idő míg helyre jön? 39. heten vettek ki csaszarral mert nem táplálta a mehlepeny már.

Figyelt kérdés
Mult heten volt 7 hetes,akkor volt először gyógytorna.mert kell járnia.sok gyakorlatot felirtak.hason már ügyesen tartja fejét.de felhívásnak egyáltalán nem.teljesen hátra megy.nem is merem csinálni azt,nem szeretnem szegénynek kitorjon a nyaka.meg a láb s kéz izmai viszont nagyon részesei.remélem helyrejon
2016. ápr. 25. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nézem elirtam felhuzast akartam irni
2016. ápr. 25. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak félig meddig ertem amit írtál, de vidd el Dévény terápiára. Olvass utana. Sokat segit majd!
2016. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Latom mást is elirtam.keze lába feszes,nyakizma laza.korhazba neurológiai beutaltak gyógytornara.oda járatok.sokféle gyakorlatot kel csinálnia.regény tornára hol tudom járatni?az ingyenes?
2016. ápr. 25. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy elírod, hanem hogy vissza sem olvasod.
2016. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vissza olvasom.csak valami lehet a billentyűzettel.legszívesebben aki tud írjon hasznos valaszokat
2016. ápr. 28. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a vedonot. Biztos fogja tudni, hogy nálatok hol van Dévény torna. Van ingyenes es fizetős verzió is. Olvass utana, ez az ami a legtöbbet segíthet. Vidd el, mert rengeteg problémája lehet a kicsinek ebből. Tanulási nehézség, hiperaktivitás, diszlexia stb. A Dévény terápián az izmokat stimulálják, masszirozzak. Vele egyutt bizonyos ideg végződéseket is, illetve ez által az idegrendszert is. Ha a védőnő nem tudja, nézd meg neten vagy kérdezd meg a gyermekorvost vagy a nevelési tanácsadója menj be. Hol laksz?
2016. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Esztergomba lakunk
2016. ápr. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!