Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 21 fok van fűtés nélkül...

Ha 21 fok van fűtés nélkül kertesházban bekapcsoljam a fűtést 6 hetes babának?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha jól beöltöztetem? Éjszakára bodyt, vékony hosszúujjú hálózsákot és egy bélelt hálózsákot, plusz egy rétegben terítek rá egy plüsös 2 rétegű takarót. Nappal bodyt, hosszúujjú rugdalózót adok rá és duplán hajtva terítem rá azt a takarót, amit éjszaka is. Ugye nem fog megfázni?
2016. ápr. 25. 18:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
21 fok az sok egy lakásban, úgyhogy annyira nem kell beöltöztetni.
2016. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

Csalóka ám, nem szabad csak a hőfokra hagyatkozni.

Nekünk már óvodás a kisfiunk, de fűtünk estére, mert ha bejön a fürdőszobából, bizony fázik a gyerkőc és még mi, felnőttek is elálljuk a meleget, ha ilyen hideg van kint. Nyáron persze más a 21 fok a lakásban, vagy mint a múlt héten, amikor tényleg melegek voltak.

Én azért egy 6 hetes babára egy picit befűtenék. Nem nagyon, de azért minimálisan igen.

2016. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

21 fok normál (vagy picit magas) hömérséklet, nem kell semmi esetre sem beöltöztetni a gyereket. A body/rugdalózó böven elég takaró fölösleges.

Éjjelre meg a vékony hálózsák meg egy szimpla takaró elég.

2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Én fűtenék a helyedben.
2016. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
mi az, hogy elálljuk a meleget?
2016. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Én a 4 évesemre és magunkra is befűtöttem egy kicsit. Így van nála éjszaka 21 fok, de kint a nappaliban 22 fok van és bizony most jól esik.
2016. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is 21 fok van, 3 hetesem body-rugi kombóban van, éjszakára egy pléddel takarom be, nappal csak akkor takarom be, ha alszik. Amit leírsz szerintem rengeteg éjszakára 21 fokban.
2016. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
6. Vagyok. Azt elfelejtettem, hogy 21 fokban tényleg rengeteg amit a babádra adsz. Body+rugdalózó és egy középvastag hálózsák bőven elég lenne.
2016. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Bőven elég a 21 fok szerintem is. Nem is kell ennyire beöltöztetned a picit. A tarkóját szoktam "megnézni" ( végigsimítom, ha melege van akkor izzad ha fázik akkor bizony tök hideg. Mikor kiveszed az ágyból (ha kiveszed etetni) akkor érdemes, mert szopi közben az enyémnek mindig egy kicsit melege volt
2016. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Bella169 ***** válasza:

Szerintem ez gyerekfüggő. Az enyém tuti nem aludna 21 fokba.

25-27 fok van nálunk lefekvéskor. Body plusz rugiba vagy body plusz hálózsákba alszik. Nincs melege.

2016. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!