Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülés 7- és fél honapos...

Repülés 7- és fél honapos babával? Mindenki aztmondja szoptassak fel es leszallaskor de hogy? -ha be kell magunkat kötni? Ülhet az ölembe velem szembe? Vagy hogy csinaljam? Van aki irja elég a cumi is! Nagyon aggodom a füle miatt!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az uledben fog ulni, és ugy lesztek -becsatolva- (adnak majd egy biztonságiov hosszabbitot).

Ne izgulj, nem lesz gond a fulével!

2016. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi sokat repulunk 4 honapos kora ota, a fulenek semmi baja nem lesz max bedugul, ezen nem kell aggodni.


Igen szoptass, vagy cumizzon.

A te ovedre kapsz egy masik ovet, de az ugy all, hogy siman tudod szoptatni. En tudtam 4 honaposan is es most 10 honaposan is , pedig ertelemszeruen azota mar nott, mas pozban van.

2016. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És milyen pozban szoptassam? Vegyem fel a szoptatási pozt es ugy kössem be magunkat? Vagy ultessem velem szembe es ülve szopizna? Komolyan nem tudom elképzelni hogy csinäljam! Bocs ha kicsit értetlen vagyok!
2016. ápr. 25. 23:13
 4/8 anonim válasza:
3 hónapos kora óta többször repültünk már, sajnos nem tudtam szoptatni, de soha nem volt gond a fülével. Volt, hogy átaludta a leszállást, semmit sem érzett belőle. Külön biztonsági övet nem minden repülőn adnak, volt hogy csak fognom kellett az ölembe velem szembe forditva.
2016. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ezt igy nem lehet elmagyarazni, ha ottleszel majd mglatod. Az az ove nem olyan, hogy leszoritja, siman tud vele feszkelodni, en tudok szoptatni szoptatos pozban.

Lenyeg, hogy ezen nem kell aggodni.

Ha nem megy akkor sem lesz semmi, a fuldugulason kivul.

2016. ápr. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan a baba biztonsági öv, mintha egy lasszóval a te öved közepére lenne kötve. Simán magad felé tudod fordítani szopihoz, öledbe tudod fektetni, stb.
2016. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem muszáj szoptatnod, elég a cumi is, vagy az ujjad/férjed ujja. Arra az időre kell csak, míg felszálltok és leszálltok. Nekem nagyon bedugul a fülem olyankor, mikor az USA-ból jöttem haza, akkor egy napig volt bedugulva. A gyerekre ezért vigyázunk ilyen módon, én azt hittem, ottmaradok, amikor kidugult a fülem egy földről felkeléskor...:S
2016. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit tulaggódom remélem minden rendben lesz!
2016. ápr. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!