Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba még kinőheti a...

7 hónapos baba még kinőheti a laktózérzékenységet?

Figyelt kérdés

Colief cseppet kap már a kezdetektől, sokáig még minimálisan megmaradt a hasfájás, már most semennyire nem fájt a pocakja és úgy gondoltam már nem szükséges a colief. Az eredmény: nagyon híg széklet és puffadás. Kinőheti még?

(Tápszeres és nem fogadja el a pregomint.)


2016. ápr. 26. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
a férjem 16 évesen nőtte ki. :)
2016. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos jó neki a tàpszer?


Kinőheti, a fiam egy éves kora utàn nőtte ki.


Hozzàtàplàlàst megkezdted? Az is okozhat puffadàst meg hìg kakit. Nem csak a laktóz intoleranciànak lehet ez a tünete.

2016. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De most kapcsolok a pregomin az tejfehérje allergiàs gyerekeknek van. Az meg marhàra nem ugyanaz mint ha érzékeny a laktózra....


Orvos???

2016. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A pregomin a laktózmentes tápszer, tejfehérje allergiás babáknak a Pepti való ezt eszi a fiam, mert magában a colief nem volt túl meggyőző, így ez a kettő együtt nagyon jó neki, 3 hónapos kora óta egyáltalán nem volt gond a pocakjával. Hozzátáplálom 1 hónapja, volt ami hasfájást okozott de akkor az pár órával később ki is derült. Most direkt nem adtam neki új ételt, mert kíváncsi voltam mi fog történni, ha nem kap colief cseppet.
2016. ápr. 26. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Csakhogy egyre gondolunk-e.

Mert laktózmentesből van még pàr fajta. Érdemes lenne kisérletezni hàtha bevàlik.

Meg lassan lehet vinni allergia vizsgàlatra( mindenképp magànba vidd, az sztk-s allergiavizsgàlat pf..

No comment)

Mert ha fehérje allergiàs is,az rosszabb.

2016. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cseppek meg lehet nem is segìtenek. Nem mindenki tudja ìgy hasznosìtani a laktàz enzimet. Legegyszerűbb szerintem és a leggyorsabb,ha veszel laktózmentes tejet(amiben lebontva van a tejcukor nem csak hozzàadva a laktàz enzim) és pàr hónap múlva vagy 1 évesen azt adsz neki egy keveset. Ha nincs baja akkor tejcukor ha fàj a poci akkor fehérje. És egy fél decitől nem lesz komolyabb baja.
2016. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam, csak a laktózintoleranciára emlékeztem, sajnos ezt nem eszi meg. De amit eszik (Pepti) szintén jó tejallergiás babáknak csak ebben van laktóz.

A colief segít neki. Most hónapokig amíg kapta semmi baja se volt csak most, hogy azt hittem nem lesz rá szükség és nem vettem tegnap újat. Tegnap este óta 3x kapta nélküle a tápszert és addigra egyértelmű volt, hogy újra puffad így megint kapja.

2016. ápr. 26. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegényke. Akkor viszont biztos ez a baj. Egy évesen próbàld meg legközelebb. Addigra lehet hogy elmúlik.
2016. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!