Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos baba nagyon...

9-10 hónapos baba nagyon sokat elvan egyedül, külön szobában. A védőnő azt mondta hogy no-no, az majd később legyen, most fejleszteni kell, foglalkozni vele. Ez hülyeség, igaz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 09:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ő megy külön szobába.
2016. máj. 4. 09:59
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Milyen választ vársz? Hogy persze, parkold csak be a gyereket a szobájába, nem kell vele foglalkozni? Egyáltalán mi az, hogy nagyon sokat?
2016. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ezt hülyeségből kérdezed, igaz?
2016. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Elmondjátok hogy mi a bajotok?
2016. máj. 4. 10:14
 5/21 A kérdező kommentje:

Állati undorító a kérdésem tényleg.... Beszarok komolyan.

Letisztázom nektek, mert látom állati bonyolult értelmezni: ha a gyerek elvan egyedül akkor nem kell játszani vele, igaz?? Ha igényli akkor elég...

Kösz az iszonyat rosszindulatot. Szép napot.

2016. máj. 4. 10:17
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Fiam is ilyen. Még mindig, pedig már 3 éves, bölcsis.

NAgyon jól elvan egyedül a szobájában a sok autóval.

Néha egész délelőtt, amíg főzök.


Ő ilyen. Persze amikor igényli a társaságom, ott vagyok. Foglalkozok vele. De nagyon sokat elvan egyedül is. Ha magától vonul el, miért mennék utána? Úgyis jön, vagy szól, ha szüksége van rám.

2016. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (Nézd, ilyesmi választ vártam kedves első válaszoló.)
2016. máj. 4. 10:21
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi az a nagyon sok?

Olyan idősen még az én kisfiam is jobban elvolt egyedül, mondjuk napi 2x fél órát is.Szerintem az elég sok volt, de én hagytam hadd játtszon, feszegesse a határait, próbálkozzon egyedül dolgokkal. Ez vagy az ő szobájában volt, de abból nyílik a nappali, így mindig láttam, vagy a nappaliban.

És, amikor igényelte, a törődést, akkor mondókáztunk, olvastunk, zenéltünk stb...

Persze, már matrica üzemmódban van a fiam. :D

Szerintem nem baj ha elvan egyedül, egy ideig. Arany középút kell, mint mindenben.

2016. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát nem mérem az időt. De sokszor van olyan hogy már rossz érzésem van hogy nem foglalkozom vele. De a józan eszem azt mondja hogy ez baromság és hadd játsszon csak ahogy és amit akar nélkülem. Csak erre jött a védőnő (szerintem hülyesége) hogy most nem kéne neki egyedül szórakoznia hanem fejlesztgetnem kéne folyton. Mert az nem fejlődés gondolom hogy naphosszat könyvről könyvre jár és lapozgatja meg ilyenek... Na mindegy. Megerősítésre vágytam.

De amúgy tényleg nem tudom mennyi idő, így egyben vakószínüleg nem több fél óránál, de azt mondjuk megszakítja egy kis közös dolog és utána folytatja a munkát. Nem sok vizet zavar ha jó napja van.

2016. máj. 4. 10:29
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom kérdező arra gondolsz amit a Védőnő mondott hogy ne hagyd sokáig egyedül inkább fejleszteni kell még ilyenkor. Ha elvan egyedül örülj neki,felfedezi az ő kis világát önállóan .attól hogy nem kell annyit foglalkozni vele nem lesz a gyerek fejletlen vagy hogyis fogalamzzak. Nem is értem a Védőnőt.
2016. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!