Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy esztek együtt a...

Ti hogy esztek együtt a babátokkal? Ha nem vagytok éhesek akkoris inkább esztek hogy együtt egyetek? És amikor ti esztek olyankor adtok neki is? Nem akarja olyankor a ti ételeteket?

Figyelt kérdés

Soha nem jön össze hogy együtt együnk és nagyon zavar már. Nem vagyunk valami rendszeres emberek. A baba életét rendszerezem, szép napirend alakult ki mostanra (9 hónapos) de az étkezések pl mindig úgy zajlanak hogy amikor ő eszik akkor csak ő eszik, amikor mi eszünk akkor csak mi, mert épp amikor nyugi van esetleg.

Egyek valamicskét akkoris? Illetve főleg hogy ültessem asztalhoz amikor mi eszünk akkoris ha nem sokkal előtte evett és adjak elé csipegetnivalót? (Ami nem is az amit mi eszünk?) Ti hogy csináljátok?


2016. máj. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
jó ideje együtt eszünk. Olyan nincs hogy én nem vagyok még éhes :D Nem szokott kunyerálni, illetve most már igen, de most már 20 hónapos, tudja mi van a tányéromon. 9 hónaposan még nem érdekelte...viszont nem szeretett enni csak úgy, játék nélkül, ezért ha nem is játékot, de valamit mindig pakoltam elé az etetőszékre: kulcsot, zsepkendőt, kis figurát, vagy egy fél zsömlét, valamit amivel babrálhat. És úgy nyugton volt. Máshogy nem votl hajlandó enni. Hogy most ez mennyire jó vagy nem jó más kérdés, mert a mai napig valamit elé kell raknom babrálni, de azt hiszem, ez még mindig jobb annál, mint amikor a gyerek után szaladgál anyuka a kanállal.
2016. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem eszünk együtt. Én pl. most a gép előtt eszek, míg ő végre alszik egy keveset. 8 hónapos.

Olvastam én is, hogy az a jó, ha a gyerek velünk eszik a kezdetektől (hozzátáplálás kezdetétől), mert így tanulja meg az önálló evést utánozva....bla-bla. Biztos, nyilván van benne valami, de semmi értelmét nem látom addig, amíg nem nagyjából ugyanazt eszi, amit mi. Plusz hiába kéne, én nem napi ötször étkezem. Majd pár hónap múlva.

2016. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Enyem 10 honapos nem eszunk egyutt, foleg mert 90 % ban meg szopik, csak 1-2 kanal gyumolcsot eszik azon kivul.
2016. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom. Mi sem eszünk együtt :( ha valami olyat eszek amit lehet neki is akkor adok belőle,vagy adok neki piskótát de elsem tudom kèpzelni hogy sikerül másnak etetni és enni egyszeres. Az én picim elég türelmetlen ( néha nem győzöm adni neki a kaját, nem hogy egyek is) Majd ha tud egyedül enni akkor talán....
2016. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!