Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy a védőnő...

Normális az, hogy a védőnő nem látogat minket? Az elején kijött egymás utáni héten kétszer, és azóta se láttam. Mennyit kellene foglalkozni velünk?

Figyelt kérdés

Az elején is mindennel magunk bírkóztunk meg, a védőnő nem jött.

A hozzátápláláskor sem jött. Ez normális, hogy tulajdonképpen nincs jelen az életünkben?

Vagy nekünk kéne menni?


2016. máj. 4. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megszületett a kislànyom egyszer jött, mikor a fiam akkor 2x, de csak azért mert az első làtogatást végigtelefonálta... De feleslegesen is jönne, ha mi megyünk hozzà is csak a mérések miatt, még egy használható tanácsot sem tudott adni, bàrmit kérdezek vagy nem vàlaszol vagy nem tudja..
2016. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bella169 ***** válasza:
55%

Hivatalosan, az első 6 hétben hetente, majd fél éves korig havonta, utána egyéves korig 3 havonta kellene, hogy menjen látogatni a családot, de ezt sok helyen nem tartják.

Emellett havonta kell nektek mérésre/státuszra vinni a babát.

2016. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

ha zavar hívd fel ....


spec nem olyan nagy szám a védőnői munka

sok esetben inkább gátol mint segít

felesleges plusz adminisztráció

és a többi ...

2016. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
ja ... én lemondtam még a második születése előtt a szolgálatot . azóta sincsen --- szerencsére :-D
2016. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor effektíve mi tartjuk el őket, és mégsincs semmi hasznuk 😕
2016. máj. 4. 17:52
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

konkrétan igen ...

nekem a gyerekorvosom is feleslegesnek tartja a védőnőket

2016. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

figyi ha alapban megy minden akkor tényleg nem baj ha nem kavar be adott esetben


ha nem akkor megy valami még mindig ott a telefon h megkérd


rajtad is áll a kapcsolattartás nem csak rajta


mérd fel h neked szükséged van e rá vagy sem ...

2016. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan az első 6 hétben hetente, utána 1 éves korig havonta, 2 éves korig 2 havonta, utána még ritkábban kellene mennie hozzátok. Ez a minimum, ennél mehet többször is, ha szükséges és neki kell menni hozzátok, nem fordítva (persze ti is mehettek, ha pl. nincs mérleg, vagy kérdésed van, stb.). Eddig 3 védőnőnk volt és mindegyik betartotta. Én nem értem a többi hogy számol el a munkájával. Gondolom lepapírozzák, hogy kinnt jártak. Mindenesetre nagyon bátrak.
2016. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is mindösszesen kétszer volt kint. Mi egy kis faluban élünk, ahol ha azt látja, hogy minden rendben van, oda nem jár ki családot látogatni, viszont mindig mentünk bizonyos időközönként be hozzá és ezt más is így tette, ott mérés történt, minden héten egyszer jött a gyerekorvos és megvizsgálta, megnézte a gyerekeket és ott ha bármi kérdés felmerült, akkor meg lehetett kérdezni, illetve bármi gond volt, az ember meg tudta vele beszélni, a telefonszámát is megadta, ha bármi gond van, akkor hívjuk fel nyugodtan. Volt is olyan és nagyon készséges volt és segítőkész. De egyébként hozzánk se járt ki.
2016. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Rajtad is múlik....ha szuksegem volt valamilyen tanacsra,hivhattam oket (most fogyasztjuk a harmadikat)amugy meg nem jartak a nyakunkra feleslegesen...nekem igy teljesen jo...de vannak olyan helyek,ahol tenyleg szükség van rájuk a korulmenyek miatt,hidd el,hogy oda gyakran mennek..
2016. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!