Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallott egyáltalán valaki erről?

Hallott egyáltalán valaki erről?

Figyelt kérdés
Ápolónő a párom apjának felesége. Azt mondta nem elég a baba feje alá a textilpelus, kell alátét amit minden nap cserélünk. Ok elfogadtam, mivel hoztak alátétet, a babám alá raktam. Na de minap átjött és leszidott, hogy miért nem ágyazok be( ennek az oka, hogy úgy is kell a párnám, na meg a takarom, mert ha 1 órán keresztül szoptatok, fázok fekve). Azt mondta isteni csoda hogy nem szólt még a védőnőm a gyerekvédelemnek. A védőnőmet viszont egyáltalán nem zavarta. Természetesen nem mocsokban élünk, de 7 hetes baba anyukájaként, van hogy nem mosogatok el azonnal, vagy jobban felhalmozódik a szennyes. Az az indoka, hogy a gyerek belélegzi az atkákat bacikat és hormoncsapdákat az ágyban. Van alapja? Ha van, ezzel tényleg ki lehet védeni betegségeket?
2016. máj. 4. 20:35
1 2
 1/13 Bella169 ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. És aki együtt alszik a babával?

Anyukám védőnő. Ilyenért nem szólnak senkinek.

2016. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora baromság, hogy ilyet keresve sem nagyon találni.


Ennek semmi értelme sincsen.


Milyen hormoncsapda van az ágyban? Nem értem. Legközelebb a féreglyukakkal jön? Mert olyan szó is létezik!

2016. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi teszünk matracra alátétet, de csak hetente cseréljük. Egyébként ha már ennyire törődik az "unokájával", a légzésfigyelőt kellene inkább ajánlania. Na, az életet ment, az alátét nem...
2016. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a kérdést kétszer is elolvastam, mert másodjára is akartam röhögni :)
2016. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, olvastam már korábban kérdésed, akkor is valami agyament dologgal jött. (Ha jól emlékszem, hogy éhezik a baba? Vagy valami szoptatással kapcsolatos).

Szerintem sürgősen szorítsd vissza, ha kell, ne engedd be hozzátok a lakásba.

Vagy mondd meg neki, hogy örülsz, hogy van egy "tapasztalt" a családban, de szeretnéd a magad elképzelése szerint nevelni a gyerekedet, és ha tanácsra lesz szükséged, akkor majd hozzá fogsz fordulni...

(Mi az a "hormoncsapda"??)

2016. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Feromon csapda létezik, ami tudtommal egy rovarirtó eszköz, amibe olyan feromonokat helyeznek, ami odavonzza a rovarokat és azok aztán ott beleragadnak a csapdába. (Egyébként abszolúte bio védekezési mód, mert nem tartalmaz vegyszert, és azok a feromonok, vagyis illatanyagok csak a rovarok számára érzékelhetőek, és nekik sem káros, a vesztüket az okozza, hogy odamennek miatta pl. a ragadós papírra.)


De hogy ilyesmi hogyan kerülne az ágyba azt nem tudom. Ha ezt valaki nem veszi meg a boltban és nem teszik be az ágyba, akkor sehogy.

2016. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

1 éves gyerekkel sem tudok azonnal elmosogatni, van hogy csak 11 körül ágyazok be...

Én is 5-össel értek egyet.

Próbáld redukálni a látogatások számát, mert lesz ott még egy pár cifra dolog, az tuti...

Én az anyósommal voltam így(az a sok hülyeség, istenem...), de egyszerűen nem nyitottam ajtót, nem vettem fel a telefont.Heti 1-2 látogatás épp elég, ha a többi rokont, barátot is számba vesszük.

2016. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Valami tisztaságmániás lehet a nő. Ne csodálkozz, ha nemsokára mindent sterilizáltatni fog veled, az is amit eddig nem csináltál!


Amúgy a matracra rakható matracvédő kifejezetten veszélyes egy pici babánál. Mivel nem engedi át a nedvességet, hanem fenntartja úgy össze tud gyűlni a pici szájánál, ami fulladást okoz! A fiamnál én is használtam először, mert "jaj, mi lesz, ha összebüfizi a matracot", hát egyszer bukott egy jó nagyot, ami összegyűlt a szája közelében, ha nem állok mellette és nem veszem észre simán belefulladt volna a saját (bocsi) hányásába. Azonnal kidobtam.

2016. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok! Nagyon jót nevettem a féreglyukas válaszon! :D Én se jöttem rá mi az a hormoncsapda, de ijesztően hangzott. A google sem ismeri, csak a feromoncsapdát.
2016. máj. 4. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Utál az anyósod. Egyébként csinálhatsz akármit, mert baci akkor is lesz a lakásban, ha 2 percenként takarítasz, azért van az immunrendszerünk, a legkisebb csecsemőknek is, hogy ezektől ne legyen bajunk.
2016. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!