Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszűnt a Penny saját márkás...

Eszter76 kérdése:

Megszűnt a Penny saját márkás (Baby Time) pelusa. :- ( Ti mit fogtok használni helyette?

Figyelt kérdés

Elszomorodtam ma a Penny-ben, mert azt mondták az eladók, hogy nem csak éppen most nincs Baby Time pelus, hanem nem is lesz többet, megszűnt. :-(

Eleinte Libero-t használtunk (1-es, 2-es), aztán később rászoktunk a Baby Time-ra. A 4-es méret, amit eddig használtunk az meg egyszerűen maga volt a tökély. Nagyobb, mint a legtöbb 4-es pelus (mert 7-től 16 kg-ig van méretezve). A Libero mindegyik számozása kisebb, mint a többi pelus - az 5-ös viszont még nagy lenne. Pampers szóba sem jöhet - agyonillatosított és nagyon drága is (egyszer kaptunk, de kiütéses lett tőle a babám). Végül ma egy "noname" (HugMe) pelust vettem... jól néz ki, 9-13 kg-ig van méretezve. Jónak tűnik (még), de láthatóan sokkal kisebb, mint a Baby Time... nem tudom még, mit hoz majd az éjszaka. Szóval jöhet megint a kísérletezés... :-(

Szomorú vagyok és tanácstalan (pedig a 3. gyerekem :-D) Másnak is fog hiányozni ez a pelus márka? Ti mire "cserélitek"?



2016. máj. 5. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én a Bella Happyvel, Sleepyvel voltam ár-érték arányban annyira elégedett, mint a pennys pelussal. És kb annyiba is kerülnek.

Csak egy gond van. A kisvárosban, ahol lakom, ezeket egy üzletben sem kaptam. És netről rendeltem, de úgy éri meg, ha több csomaggal rendelsz. Mi megszerveztük több anyukával, vagy bevásároltam jó előre magunknak a webáruházból.

2016. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bella169 ***** válasza:
54%

Ajánlani tudom a rossmanos babydream pelust.

A 4es méret 7-18 kg ig van méretezve. Nagyon jó kis pelenka és árban is szuper. Gyakran van rá mennyiségi kedvezmény is.

A rosmanokban létezik belőle 2db-os kiszerelés (így kicsit drágábbra jön ki dbja) ami kipróbálásra szerintem tökéletes.

2016. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az ALDI sajátmárkás pelusa vált be, az is kicsit nagyobb, mint az átlag (olyan 2600 ft egy csomag, a 3-as méretből ha jól rémlik, 56 van benne, ugyanennyi pénzért a 4-es asszem 42 dbos)
2016. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hasonló árban van a penny-s pelussal a Lidl és Aldi saját márkás pelusa is. (2400 ft körül van 1 csomag kb. 50 darabos). Mindkettő 18 kg-ig van, én elégedett vagyok velük, főként ezeket veszem. Ha van valamelyik a közeledben, érdemes kipróbálnod.
2016. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippeket. :-)
2016. máj. 6. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Tescós pelust hasznàlunk, és tökéletes. A zöld csomagolásosat. Vékonyabb, mint az aldis, azt régen nagyon szerettem.
2016. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!