Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ezt csinálja?

Más babája is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiú. A földön kb 5 percig leköti magát aztán nyafog. Ilyenkor felveszem 5 percig jól elvan beszélek hozzá mondókázok de aztán menne le.. ugrana ki az ölemből mikor éppen kinéz valamit a földön. Ha odaadom neki azzal megint elvan 5 percig aztán kezdi megint. Ha leteszem ugyanez. Miért? Legalább kézben hosszabban lenne el de nem.. Meddig tarthat? Kb 1 hónapja kezdődött.
2016. máj. 6. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Koncentrálni nem tud hosszabb ideig, impulzusszinten viszont leköti egy-egy dolog.
2016. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, hasonló ;)
2016. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyerekek ilyenek
2016. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan normális, de miért veszed fel ha elkezd nyafogni? Mármint miért nem próbálod meg úgy elszórakoztatni hogy nem veszed fel?
2016. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az èn fiam akár 30percig is elvan a földön egyedül.. Játszik.reggel főleg el van,amíg fitt. Este már nem annyira :) de a tescos újság ès az ásványvizes üveg jó ideig leköti.. Ha sírni kezd nem veszem fel egyből, kap vmi új játèkot,esetleg ami zenèl, villog.. Akkor azzal el van megint egy darabig. Akkor sír ha már fáradt ès álmos
2016. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es, mászik az ölembe. Vagy a lábamra. És persze tovább nyafog.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kb 6 hónapos koráig ő is elvolt akár fél órát is egyedül de úgy, hogy a földön játszok vele annyit, amíg nem álmosodott el. Sőt, a puszikat, az arca simogatását látszólag jobban igényelte, ölben valahogy nem szeretett lenni. Ez a puszilgatás persze most is megvan de néha még így is fordul hasra és azzal szórakozna, amit kinézett éppen.

2016. máj. 6. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is mászott volna fel rám. Én mindig lementem hozzá a földre, mert jó nehéz.Az ölembe vettem, vagy törökülésben a lábam közé ült. De mindig vártam kb 1-2 percet, hogy feltalálja magát. Szépen megtanult egyedül is játszani.
2016. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!