Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a fiú névről?

Figyelt kérdés

A páromnak tetszik egy név: Konor! Nekem is tetszik elég különleges, de számomra kicsit külföldies.

Nektek mi a véleményetek róla, adnátok ezt a nevet? És Magyarországon adható?



2016. máj. 6. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Hát, Lakatos, vagy Kolompár vezetéknévhez elmegy, de magyar vezetéknévhez nagyon nem illik, ráadásul ezek a magyarított külföldi nevek rém nevetségesek.
2016. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Elég vicces.
2016. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Így leírva, hát, bocsi, nekem nem jön be.. :) keress rá, adható -e, neked is kb annyiba van mint nekünk google-zni :)
2016. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Adható, nemrég a kórházban megismerkedtünk egy Konorral. Szerintem furán hangzik.
2016. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nincsen vele az ég világon semmi baj. Nem a hatezredik Bence vagy Ádám. Nézz körül egy bölcsiben vagy oviban, milyen sokszínűek a keresztnevek. Manapság szerencsére egyik gyereket se fogják lenézni csak mert nem ő a családban a 6. László. Egyszerű, külnleges név a Konor. Ha mindkettőtöknek tetszik akkor hajrá :)
2016. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Adható igen. A hangzása tetszik, de így magyarosan leírva furcsa és magyar vezetéknévvel nehezen passzol. Mi lenne a vezetéknév?
2016. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát azt azért nem mondanám, hogy nem fogják lenézni. Nálunk még a gyerekorvos is röhög a fura nevű gyerekeken. De miért nem lehet normális nevet adni a szegény gyereknek? Benett, Noel, Konor...Édes istenem, És majd becézhetik kondomnak igaz?
2016. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

"Nálunk még a gyerekorvos is röhög a fura nevű gyerekeken"


Gratulálok. Én ennél a pontnál váltanék orvost, ha ilyen a hozzáállása.

2016. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Sarah Connor énekesnő ugrott be, nem tudom miért, ezer éve hallottam róla. Kolos tetszik nekem, de párom leszavazta.
2016. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Most miért? Gondolom annak a szülőnek, aki ilyen neveket ad a gyerekének az a célja hogy nevetség tárgyává tegye. Büszke lehetne inkább, hogy sikerült neki. Ha nem akarja a szülő hogy kiröhögjék a gyerekét, adjon neki normális nevet.
2016. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!