Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az agyi kimerultseg okozhat...

Az agyi kimerultseg okozhat ilyen panaszokat?!

Figyelt kérdés
Ket gyermekem van imadom oket de sok a problema korulottem nagy beteg nagymama..kimerult es ingerult vagyok van hogy turelmetlen odaig jutottam hogy napkozben allandoan faradt vagyok,szedules,es van amikor reszket a testem..ezek minek a jelei idegrendszerem faradt!?Mit tehetnek ellene?!Hozza teszem szoptatok 5 honapos a kisebbik..eleg eros a testalkatom..koszike
2016. máj. 6. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj mindenkepp, mi nem tudhatjuk sajnos!
2016. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Plusz meg annyi koraszulott volta kisfiam az eleg trauma volt es miomam is vaan..legyszi olyan irjon aki ezeket att elte vagy tapasztalja/tapsztalta pozitiv hozzaszolast kerek!
2016. máj. 6. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a helyzet,igen kimerültség. Én fàzom,szédülök, reszketek,néha kevesebb a tejem is tőle.

Sokat próbàlok enni,meg pihenni ha van akàr 20percem,akkor is. Magnézium,c vitamin, vas,kàlcium. Ezeket szedem.

Ha nem múlik ezek hatàsàra sem akkor mindenkèppen orvos.

2016. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
De egy àltalànos vérkép nem àrthat,ha csinàltatsz. A vashiàny is okozhatja önmagàban ezeket a tüneteket,sőt az depressziót os okozhat.
2016. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy kimerült vagy, nemcsak szellemileg, nyilván fizikailag is.
2016. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan rosszul éreztem magam kb én is a baba 5-6 hónapos kora körül.

Menj el orvoshoz az a biztos!

Nálam csak a stressz és a kimerültség volt.Elküldött azért egy vérvételre....Persze semmi gond nem volt... Szoptattam így magne B6-ot ajánlott a dokim és egy homeopátiás "nyugtatót" Már nem emlékszem a nevére. azt kb 1 hétig szedtem, a B6-ot még most is :) Sokkal jobban vagyok már.

2016. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem magnézium hiány okozott ugyanilyen tüneteket. Lábgörcsöm sose volt, de szívritmuszavarig jutottam, aztán egy magnéziumos infúzió meg is oldotta az összes gondomat. Előtte hónapokig voltam nagyon fáradt, gyenge, fejem fájt állandóan, szédültem. És persze robbantam is pár dologra, nagyon stresszes is voltam. Mivel hirtelen mozdulatnál minden elsötétült előttem azt hittem a vérnyomásom lehet rossz de az rendben volt. A szédülés a végén olyan durva lett, hogy képtelen voltam egyenesen járni. Aztán azt hittem kimerültség. Végülis az okozhatta mivel stressz, fizikai igénybevétel durván megnöveli a magnézium szükségletet. Azóta időnként szedem a magnéziumot. Hihetetlen, hogy ilyen panaszokat okozhat egy egyszerű ásványianyag hiány.
2016. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek!
2016. máj. 8. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!