Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autóban nagyon síró 4 hónapost...

Autóban nagyon síró 4 hónapost lekötnél hosszabb útra tablettel?

Figyelt kérdés
4 honapos lesz a babank. Nem ertek egyet a kijelzo ele rakassal ilyen pici korban, de talan az lekotne, ameg elalszik orditas helyett... Van, akinek ez bevalt?

#tablet #autóút babával
2016. máj. 7. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni hosszú tavon. 4 hónaposnál ez nemigen működik, úgy tapasztaltam.
2016. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Eszembe nem jutna.

Miért sír? Lehet akár túl álmos is. Lehet nem érzi magát biztonságban a hordozóban, autóban. Lehet túl sok inger éri út közben.

Az enyém ordított babakocsiban így elaltattam mielőtt beletettem, ez végül nagyon bevált. Mivel otthon is nagy bajok voltak az altatással, gyakran túl sokáig is ébren volt így, egyszerűen túlfáradt. Itthon is sírt pedig előtte cumival simán elaludt a kiságyban, ekkor már csak kézben volt hajlandó elaludni. Nálatok otthon nincs gond az altatással? Cumizik a baba?

2016. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Őt még nem köti le a tablet. A mi fiunk mindig sírt utazás közben. Végül elaludt... Énekelni szoktam neki, néha beválik. De néha az is elég, ha apukaval beszélgetunk, hallja a hangunkat. Nagyon változó volt. 19 hónapos most, és mostanában nézelodik, de nem hosszútavon.
2016. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált. Soha nem aludt/alszik kocsiban.

A 3 tenort már pici korától szerette, így a Traviatat játszottuk le végtelenítve közben nézte a tenorokat.

2016. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem fog bejönni
2016. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapost??? :-D

Egy 4 éves talán leköt egy darabig,de egy 4 hónapost kétlem.

2016. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem jutna ez eszembe. Egy 3 évest már egy időre lekötne, de 4 hónapost semmiképpen.

Mi amikor hosszabb útra mentünk ilyen kicsi korukban, odaültem melléjük pár játékkal és amikor látszott rajta, hogy unni kezdi az utazást, akkor próbáltam játékokkal szórakoztatni. Ez általában be is vált.

2016. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Néha at krllene mozgatni masszirozni
2016. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utazás előtt mindig pelenkacsere és etetés van, így nem nyűgös. Nekünk egy nagyon szuper hordozónk volt, de mindig sírt benne. Aztán kaptunk egy másikat, amiből ki se akar jönni. Alszik, játszik benne. Ha játék, akkor ne tablet, inkább valami színes, formás, csörgő s:)
2016. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Snorri ***** válasza:
Nekünk is nagyon utált autózni a fiam, amíg pici volt. Mi úgy próbáltunk időzíteni, hogy elalvás előtt induljunk, és akkor elaludt. Egy kis ital előtte üvegből? Persze csak ha eszik üvegből. Mennyire hosszú az út? Én egyébként simán elé raknám, ha bejönne a terv. :)
2016. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!