Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalt valaki 45fölött...

Vállalt valaki 45fölött gyereket férfiként?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt/van a gyerekkel?sok rosszat lehet olvasni,ha az apa 45felett vállal babát.első gyerek lenne.
2016. máj. 7. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

NEm értem, mi ezzel a gond?!?!


Ez nem idös férfi esetében, teljesen normális.


Nem tudom, HOL és MIT olvastál, de szerintem nem kell elhinni mindent.

2016. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
Màr 40 évesen is idősnek szàmìt a férfi a gyerekvállaláshoz,még akkor is,ha manapsàg minden vénember tininek képzeli magàt.
2016. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőméknél az első a férj 41, a második 45 éves korában érkezett. A sógornőm 10 évvel fiatalabb. Mindkét gyerek egészséges, eleven, kis rosszcsontok :)
2016. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
apámnak 60 évesen született egészséges gyereke az 5. feleségétől :D kicsit későnek gondolom a 45-öt, de nem vészes.
2016. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A férjem 42 éves volt (én 35), amikor megszületett az első gyermekünk. Hála az Istennek makk egészséges, semmi gond vele. A férjem kitűnő apuka, meggyőződésem, hogy 10 évvel ezelőtt nem lett volna ilyen, bár akkor kellett volna gyereket vállalni.

Rajtunk kívül még tudok három családot, ahol az első gyerek 40 felett érkezett, mindenhol minden rendben.

2016. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hol lehet olvasni sokszor? Olyat meg soha nem olvastál, hogy huszonéveseknek sérült gyermeke születik?
2016. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!