Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én túlzom el? Bővebben lent.

Én túlzom el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 4hetes a kislányom terpeszes rugi kell neki mert hajlamos csípőficamra kiváltottuk mikor anyósom meglátta nekem ugrott hogy kínzom ezzel meg fáj neki (meg se mukkant a babám miatta) hozott hagyományos pólyát hogy abba tegyem bele sőt kötözzem le a gyereket és úgy lesz egészséges...egyszerüen nem bírom elviselni már a legújabb mondókája hogy a köldökét is kötözzem le mert kiáll a köldöke biztos sérve van..hozzáteszem orvos látta a köldökét szép és gyógyult semmi baja.. szeretem anyósomat de ezekkel kiakaszt megértem hogy régen ezek voltak a trendi gyereknevelési módszerek de ma már én ezeket biztos nem csinálnám meg a gyermekemmel...ráadásul a férjemmel iskezd feszültség lenni köztünk e-miatt mert szerinte az ő anyja véleményét leszarom teljesen.. pedig vannak olyanok tanácsai amik hasznosak de az ilyen lekötözésektől kiakadok. :(
2016. máj. 11. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A csipőficamra hajlamos gyereket huzamosabb ideig bepólyálni a legnagyobb hülyeség.


Anyóssal meg meg kéne értetni, hogy szereptévesztésben van: ő nem az _anyuka_, hanem a _nagymama_, viselkedjen is úgy. Ne hagyd, hogy minden szarba beleszóljon, mert csak rosszabb lesz (tapasztalat, sajnos); most kéne helyretenni.

2016. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a kedves mamát ÉS A FÉRJEDET az orvoshoz, aki felírta a terpeszpelenkát, abból talán érteni fognak, másból nem. -_-
2016. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túlzod el.

Nagyon sajnálom. Az én gyermekem 1 éves, már bőven le van zongorázva minden 'beledumálóval', hogy a szülők MI vagyunk.

Ha a szép szó nem használ, ne mondj semmit a hülyeségekre. Komolyan! Nekem használt. Vagy ha az sem, megmondtam, hogy nem, nem rakom pólyába. Hagy robbanjon a feje. Majd abba hagyja, ha látja, hogy hiába tépi a száját.

A férjeddel most beszéld meg a dolgokat, nehogy elmérgesedjen a helyzet! Mondd meg neki, hogy van ami hasznos, de nem fogsz az orvos véleményével szembe menni. Semmi érzelem, csak a tények.

Sok sikert! :)

2016. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én először is a férjemet tenném helyre, hogy vagy a családja mellé áll, vagy azt csinál, amit akar, de ideje lenne felnőttként viselkednie, nem mamapicifiaként!


A mamahülyeségeit meg el kell engedned a füled mellett, hadd pampogjon... előbb-utóbb felfogja, hogy a TE gyereked nevelésébe Ő ne szóljon már bele.

Maximum sértődés lesz, de azt meg ki nem sz.r.ja le.

2016. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a köldöksérven biztos nem segítene a lekötözés, ezt tapasztalatból mondom. Az én lányomnak volt, egész pici, mindig azt mondták, hogy nincs vele gond, sem teendő, de a pelenka mindig érjen rá, hogy nyomja egy picit. Így is tettem, 6 éves, és ugyan úgy megvan. Szóval, ha van is köldöksérve a lekötözés biztos nem megoldás!!!
2016. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!