Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24-25 évesen korai babát...

24-25 évesen korai babát vállalni? N23

Figyelt kérdés
A harmadik kapcsolatomban élek, viszont tudom, hogy ő az igazi, szeretjük egymást, egyszerűen azt érzem, hogy hozzá tartozom. Ő 37 éves. Én 23. Van egy háza, így arra már nem kellene költeni. Rendesen keres, én nem sokat az igaz. Mivel nagy felelősség egy baba, és a felneveléséről nem is beszélve, alaposan átgondoljuk, de ő se szeretne 40 nél tovább várni, bennem pedig nagyon erős már az ösztön, nagyon vágyom egy közös babára, nagyon szeretnék anya lenni. Életkorilag korai?

2016. máj. 11. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sok sikert! ;)

30/F

2016. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga dönti el, nem a kor. Én akkkor kezdtem a phd-m, nekem korai lett volna, de mas meg addigra mar 5 eve dolgozik, neki nem korai.:) mondjuk nekem fontos volt az is, hogy saját magam is el tudjam tartani, bármi van, így ezért 29 évesen szültem.
2016. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bella169 ***** válasza:
74%

Én 23 évesen szültem a lányom. Most 9 hónapos lesz.

Elötte dolgoztam, plusz csináltam egyetemet. Most még van egy kicsi hátra az egyetemből.

Amúgy tervezett baba volt és már 2 éves házasok voltunk mikor született.

2016. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
27 evesen van 3 fiam.9,7evesek a pici pedig 7 hetes.a ket nagy elozo kapcsolatbol ugyan de igy alakult.nem banom.mellettuk befejeztem az iskolat,szakmat tanultam aztan dolgoztam.Nekem igy jo volt.semmit nem valtoztatnek
2016. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
25 évesen szültem a kislányomat, addigra 3 év munkaviszonyom volt. 21 évesen diplomáztam :) Nekem nagyon jó állásom volt, egy multinál voltam kezdetben junior, majd szenior kontroller. A férjem akkor 27 volt, gépészmérnök végzettséggel, tervező majd termelési vezető volt. Saját ingatlan és autó már nekünk is adott volt, de ez talán még nem is feltétel, sokan albérletbe vállalják. Mi ekkor már 8 éve együtt voltunk és 1 éve házasok voltunk (rögtön sikerült a baba). Szerintem nem korai életkorilag. Most 27 éves vagyok és úton van a kistestvér, kb 2,5 év lesz a két gyerkőc között, most épp bővítjük a házat :)
2016. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai úgyhogy hajrá.
2016. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy a koroddal van a gond, inkább, hogy írod, hogy nem keresel jól. Tehát én max. akkor vállalnék gyereket ha komoly legalább 2-3 éves kapcsolatban lennék és házasok (vagy legalább eljegyezve lennék). Tehát ok. hogy a pasi jól keres, de ha nem komoly a kapcsolat, akkor számolj azzal is, hogy egyedül is maradhatsz a gyerekkel.
2016. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi az a kevés, illetve mennyi ideje dolgozol, de igazából ha már jogosult lennél a GYED-re (mire megszületik a baba), akkor hajrá. :)


Ha úgy érzed biztos lábakon álltok mind érzelmileg, mind anyagilag, akkor szerintem egyáltalán nem korai. :)


Ha már végeztem volna a mesterrel és meglenne az 1 éves munkaviszonyom (most kezdem egyetem mellett a teljes állást, amit már be tudok számíttatni), akkor én is vállalnék már. Nekem sajnos csak 1,5-2 év múlva, 26 körül lesz esedékes.

2016. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok,másodikat várom új kapcsolatból. Most vagyok 18 hetes terhes,előző héten kezdtem újra dolgozni,mert előző helyről kirúgtak,mikor a lányom kürházba került. Táppénzen voltam ezután elég sokáig,hogy ne csupasz fenékkel legyek,de 2 hetem hiánzott a csed,gyed-hez,így mentem új helyre még most,amig bírom. Igaz protekcióval lett és elég sok utazás,de kell a pénz,a csed,mégha kevés is lesz.Albérletben lakunk,párom nem keres rosszul.

Nem korai életkorilag,a lényeg dolgozz,cseded és gyeded legyen,ha saját a ház,az jó,bár az is eszi a pénzt.

Párod elég idős már,érthető hogy nem akar annyit várni.

2016. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 vagyok 6 éve vagyunk együtt a férjemmel 2 éve vagyunk házasok! Most várjuk az első babánkat 36 hetes vagyok:)
2016. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!