Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek is volt ilyen? Hogy...

Veletek is volt ilyen? Hogy fejtettétek meg a rejtvényt?

Figyelt kérdés

10 hónapos babának jönnek a fogai, napok óta rettentően szenved emiatt. Illetve épp ez anagy kérdésem hogy honnan tudjam hogy emiatt... Mert az eddigi 3 fog sem volt sima ügy, de most belehúzott rendesen.

Honnan tudjam hogy nem éhes-e és azért kínlódik egész álló nap. Keveset eszik, egy idő után elkezd sírni evés közben. Akkor már attól félek hogy azért sír mert nem kér többet én meg tömöm... De ha félbehagyjuk akkor attól flek hogy éhen marad...

Ha megkínálom később is egy-egy szenvedésnél akkor eszik mindig keveset. De nem tudom hogy nem enne-e mindig ha megkínálom. Tehát nem tudom hogy ez azt jelenti-e, hogy éhes maradt... (Ilyenkor is keveset eszik.)


Ti honnan tudjátok fogzás idején hogy csak az-e a baj. Már gyógyszert is adtam neki tegnap de ugyanúgy folytatta...



2016. máj. 12. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz ecsetelőt, amivel ilyenkor kenegetni lehet.
2016. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kenegetem dologéllel, dentinox-szal... elalváshoz jól jönnek de amúgy semmi.
2016. máj. 12. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki rágókát, fém kanalat!
2016. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, mikor jött a foga, hogy nem kellett neki az étel, nyilván fájt neki, ha hozzáért a cumisüveg. mondjuk, az fura ha a fájdalomcsillapító sem hatott...Milyen gyógyszert? Nurofen vagy hasonló? Az ilyesminek hatnia kéne, áttöréskor nekünk se ért már semmit a dentinox se, meg a chamomilla se. Hát rossz volt, pár nap alatt szerencsére túl estünk rajta...sajnos ez ilyen. Különben állítólag nem minden fog egyforma, és nálunk is úgy volt, hogy az első kettőt megszenvedte, a harmadikat meg sem érezte, és a negyediket szenvedte meg a legjobban. A negyediknél már mi is adtunk neki Algoflex Baby-t, de az nálunk hatott.De most jön majd a szemfog, már előre félek...
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!