Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós babám egész nap...

6 és fél hós babám egész nap sír, ordít, nyűglődik. Miert? Nem hiszem, hogy a foga.

Figyelt kérdés

Ha felveszem, akkor csavarodik ki a kezemből, semmi nem köti le a figyelmét. Már szeretne kúszni, de küzd vele mert még nem megy neki, csak hintázgat.

Lerakom játszószőnyegre, habtapira, viszem ide oda, hagyom egyedül játszani is, de semmi nem jó.

Már fáj a fejem, ideges vagyok, mindennap ezt a sírást, elégedetlenséget hallgatni. Az alvással is gondok vannak, eddig simán elaludt, most viszont ordítozva, sírva alszik el és az esetek többségébe rajtam.

Azt mondják ha elkezd kúszni, mászni ez elmúlik. Igaz ez? Más is van ebben a helyzetben? ( nem gondolnám, hogy a foga amúgy)


2016. máj. 12. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt hogy ő már "fejben mászott" csak a valóságban mégsem mozgott és ez idegesítette őt.....

Ha a kezemben volt, le akart menni gyakorolni, de rájött hogy nem mozdul csak egyhelyben hintázik, és így nem éri el az áhított dolgot. Éjjel is sokszor mentem át sírásra, mert megfordult az ágyban pozícióba helyezte magát mászáshoz, de nem tudott elindulni. (a kúszás kimaradt, csak tolatva kúszott) Mikor megtanulta egy pár napig nyugi volt, de utána jött a felállás, most ezzel szenvedünk....

Átérzem a helyzeted :( Kitartást nektek!

2016. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy es ugyanez van nalunk. Ez ennyire komoly tendencia akkor a babaknal?

Akkor ha jol gondolom, ezt ki kell birni valahogy.

Nekem is csak hatrafele kuszik, amugy meg csak hintazik. Ha felveszem olbe, akkor menne le csinalna de nem megy.

Mar egy ideje tart ez az allapot, nagyon megvisel, sokat sirok. Nem tudok sehogy rajta segiteni?

2016. máj. 12. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonló volt. Fogzott is hamar áttört 2 fog egymás után majd beteg lett mikor ezek megoldódtak azt hittem már most megnyugszik de nem így lett. A nappali alvás mondjuk nem lett rosszabb mert attól már nehéz lenne de nem tudtam letenni 1 percre se de még lefoglalni se igazán. Szerencsénk volt, hogy nem tartott sokáig. Elkezdett kúszni és jobb lett a helyzet. Nem sokkal később mászott is már, na akkor végképp megnyugodott és lefoglalta magát is már de az alvás még nem javult, sőt, ahogy elkezdett mászni/ülni még elkezdett hajnalban ébredni és nem hajlandó visszaaludni. Remélem nem tart sokáig. (Majd jön megint a fogzás szerintem ha ez megoldódna :D) 2 hónapja nem alszunk normálisan, vagy milliószor kel vagy hajnalban már kezdődik a nap.

Azért nem kell feltétlen kizárni a fogzást sem, az enyém pl nem rágott jobban, mint azelőtt. Nyála is csak amennyire azelőtt, a sok sírás és az éles íny voltak egyedül a jelek de a sok sírás korábban kezdődött, akkor meg fogalmam se volt mi a baja. Sose tömte sírva az öklét a szájába pl.

2016. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos ezt ki kell bírni, mert nem nagyon tudsz segíteni rajta sehogy. kb 2 hónapig szenvedtünk a dologgal.... :(

Nagyon kiborító tud lenni hogy tehetetlen vagy tudom, de max egy párszor segíthetsz neki h hogy húzza a lábát stb. Nálunk ez nem jött be...

2016. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ugy erzem elromlik az eddigi jo vilag 😁

Eddig csendes nyugodt baba volt, ha mar sirt, akkor mar valami nagy dolog volt.

Inkabb felkeszulok lelkileg az elkovetkezo idoszakra .

Koszonom mindenkinek, de azert meg varom a tovabbi valaszokat!

2016. máj. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!