Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves gyerekkel hova lenne...

1,5éves gyerekkel hova lenne érdemes elmenni nyaralni, amit ő is élvezne?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Sehova. Saját tapasztalat. Nem tudsz pihenni. Egy napos programokat érdemes szervezni.
2016. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

En most voltam kisfiammal Ausztráliában. Nagyon elvezte a tengert, rengeteg állatkertben voltunk es allatsimogatoban.

14honapos volt ekkor.

Nem azt mondom h rögtön a világ tulfelere kell vinni ;)

De Horvátország nincs messze, megfizethető. Az en kisfiambol kiindulva csak ajánlani tudom a tengerpartot

2016. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi Milánóba megyünk (bár nem a gyerekprogramok miatt), de Barcelona is nagyon jó gyerekprogramokban.
2016. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy egy gyereknek. Lehet wellness, Balaton vagy hegyvidék. Sétálni, fürdeni, bicajozni, játszóterezni bárhol lehet.
2016. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Mi tavaly a Balatonnal voltunk. Apartmant bereltunk nagy kertel. 18 hónapos volt a kislanyom es 2 eves a barati par kisfia.

Imadtak. Nem lehetett oket kibszedni a vizbol. 5 percre volt a balaton part.

2016. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Snorri ***** válasza:
70%
Mi Hajdúszoboszlóra járunk. Van fedett és nyitott fürdő, pancsoló, gyógyvíz, hullám, meg még tényleg egy csomó medence! Játszótér, gyerekprogramok, stb. Mi nagyon szeretjük. :) Vagy Sóstó, ott is nagyon klassz a strand, és gyönyörű az állatkert.
2016. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi tavaly a balatonnál voltunk. Nagyon élvezte a fürdőzést. Apartmanban voltunk, így maximálisan kényelmes volt. Ilyen kicsi gyerekkel én nem preferáltam a szállodát. lehet, hogy én vagyok túl óvatos, de én ekkora gyerekkel nem mernék külföldre menni.
2016. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan helyre, ahol ő is jól tudja magát érezni (pancsolás, állatkert, nagy játszóterek) és te is (nekem kell a városnézés, kirándulás, egy hétig vízparton megbolondulnék). Szállást olyat válassz, ami neked tetszik, én nem mennék apartmanba, ha nyaralok nem főzni akarok, másnak meg az jön be. Mi évente 1x útra kelünk külföldre is, amióta a kicsi 11 hónapos lett.
2016. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek a többiekkel. Mi pl. Máltán voltunk, Sliemában, nagy játszóterek, nagy homokos part, finom tenger, árnyékos helyek, érdekes romok, hűvös templomok.:)
2016. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2-3 miert van lepontozva??


mi egy honap mulva megyunk 22 hobapossal horvatorszagba apartmanba autoval.


en csak annyit javaslok h apartmanban szalljatok meg ahol van sajat konyha mikro stb, kisgyerekkel kenyelmesebb es persze gazdasagosabb is...ezen felul ha van jatszoter a kozelben neki valoban mindegy a helyszin, mondjuk ha van egy jo kis kikotort partszakasz ahol tud kavicsokat gyujteni vagy homokozni az csak hab a tortan :)

2016. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!