Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokat hogyan szoktátok...

Babátokat hogyan szoktátok öltöztetni?

Figyelt kérdés
Négy hónapos kislányom ordít, ha öltöztetem.
2016. máj. 14. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszèlj hozzá, ènekelj neki közben. Ès ne kapkodj mert attól ő is csak mèg feszültebb lesz.
2016. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyen álmos, éhes, nyűgös.
2016. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha epp nyűgi volt, akkor szorakoztattam, hogy hol a keze? Itt a keze!! Es ahogy atdugta "megettem" a kezét , igy bulisabb volt :))

Ugyan ezt lábbal, fejjel stb.

Na ha ez sem vált be akkor gyorsan!! :D "oké kicsim, elhiszem hogy nem szereted, de muszáj es hopp kesz is vagyunk "😅

2016. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%

az én fiam is utál öltözködni, szóval már kipróbáltam pár dolgot, de tényleg a legjobban az válik be ha mesélsz neki közben, kommentálod minden mozdulatod(most átdugom a jobb kezed, most a másikat...) Sőt én mostanában azzal szórakoztatom (de leginkább magam, meg a húgomat), hogy azt játszom, hogy én vagyok a stylistja, és mindenféle hülyeséget mesélek, meg játszok a hangommal pl. ma ezt a tengerészkék body-t fogja viselni, mely kiemeli a szemszínét, valamint illik a bőrtónusához stb. :D

Ez meg elvonja a figyelmét és hopp már fel is öltöztünk

2016. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
enekelj mondokazz viccelodj kozbe. valoszinu erzi hogy feszult vagy mert tudod h siras lesz. add elo hogy az oltozes a vilag legjobb dolga es az is lesz
2016. máj. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az éneklés be szokott jönni nálunk.
2016. máj. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Csak praktikus ruhákat adok rá, semmi csicsamicsa, felesleges cifra nyomorúság.


A pulcsik/bodyk ujját előre feltűröm, úgy húzom át a kis kezét, de nem igazán húzom, hanem hagyom, h kicsit ő tolja. A nyaknál az vált be, h szép óvatosan, lassan húzom át. Ha gyorsan akartam, h minél hamarabb túl legyen rajta, az nem tetszett neki. Nadrágok, harisnyák, zoknik, könnyn mentek. most 10 hónapos, együttműködő.

2016. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!