Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípőficam: lehet, hogy a...

Csípőficam: lehet, hogy a csípőszűrés negatív volt és most mégis gyanús a csípője? Kilenc hónapos a babám.

Figyelt kérdés
3 hete vettem észre, hogy nem egyformák a ráncok a combján, és azt a lábát kicsit kifelé forgatja, mikor ül. Ezen kívül nehezebb terpeszteni is, illetve lehet, csak fáj neki, míg a másik oldalon lazán megy a dolog. Nagyon félek!
2010. ápr. 9. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
pont ez a kérdésem nekem is az öt hónapos fiamnál A1 volt a csípő, most mégsem egyforma a redő, de szerintem ez a hízástól is lehet, vagy csak úgy. mindenképp megmutatom a dokinak, de nem parázom, mert felesleges, ha valami baj van. azon a para nem segít. olyan nagy baj nem lehet, ha az elején minden rendben volt, mi minden nap tornázunk, és nem észlelem, hogy kötütt lenne az egyik lába, azóval szerintem az asszimetrikus redő önmagában nem gáz.
2010. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!