Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első 3 hónapban milyen...

Az első 3 hónapban milyen ruhát adtatok a babátokra? Rugi, vagy kisnadrág+body, póló, esetleg más?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Body+rugdalózó. Kényelmes is volt neki, se nem fázott benne, se nem volt melege. Védte a derekát, nem csúszkált fel, mint egy póló, vagy egy nadrág szára, szóval nálunk ez jó volt így.
2016. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én is body, és rugi párti voltam. Kényelmes volt neki, védte a derekát, és könnyen ráadható volt. Nem akartam gyömöszölni különböző divatos ruhákba a kis testét. Persze bevásároltam belőlük, de nem nagyon adtam rá. Ha kellett, akkor kardigánt adtam a rugi fölé.
2016. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Body rugi kombináció. Kb. fél éves korától vásárolgattam neki nadrágokat.
2016. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Body+ rugi. Néha adtam rá nadrágot is , de csak olyat aminek volt lábfeje, mert a zoknik vagy elszorították a lábát vagy lecsúsztak róla (és a nadrág szára is mindig felcsúszott :(
2016. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Body-rugi, egész addig míg kúszni-mászni nem kezdett. Nagyon szépségesek a pici rucik, nacik, ingecskék, de abszolút nem praktikus. Csak akkor adtam ilyesmit rá, mikor "mutogatni" vittük valahova.
2016. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Valtozoan, egyik nap body + rugdalozo, masik nap body, nadrag , polo, kis kardiganok.
2016. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Body és alul kigombolható kantáros nadrág. A nadrág védte a derekát és nem tudta magáról lemozogni.


Éjszakára rugdalozó.


Elég sok pólót, kötött pulóvert és nadrágot kaptunk a születése előtt, de ennek semmi hasznát nem láttam. Ha ezekbe öltöztetem (alá bodyval), akkor percek alatt fel-le van csúszva, össze vissza áll rajta.

2016. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szintén csak body rugival. Problémás volt a köldöke, nem is tűrt el ezért mást, nadrág, harisnya eleve ki volt lőve emiatt hosszú időre.

Pólót még most sem adok rá, mert seperc felcsúszik, és nem szerencsés, ha kint van a dereka, max. majd 30 fokban. Most 8,5 hónapos (úgy 4-5 hónapos korától visel nadrágot/harisnyát bodyval itthonra).

2016. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Body+rugi.
2016. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4 hónapos korában szoktunk le a rugdalózóról, mert nem tudott benne mozogni, nekem meg nehéz volt eltalálni a méretét.
2016. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!