Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Senki nem fél a nitrát tartalm...

Senki nem fél a nitrát tartalmú zöldségektől? Nyugodtan és jó szívvel adjátok házilag a sárgarépát, céklát stb?

Figyelt kérdés
Ha az ember fél a magas nitrát tartalomtól és csak üveges bébiételt ad ebből kifolyólag a babának, az már túlféltés?
2016. máj. 15. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Akkor én túlféltettem.:)

Féltem a magas nitrát tartalmú zöldségektől ezért 1 éves koráig csak hébe-hóba kapott gyökérzöldséget.

2016. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Miért, az üveges bébiételbe honnan származó répa, cékla kerül? Az mitől más, mint a nyers, feldolgozatlan, aztán magad által megfőzött répa, cékla?
2016. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Én nem adtam bolti zöldségeket, amíg nagyon kicsi volt a lányunk. Különösen, hogy decemberben keztük a hozzátáplálást. Inkább bébiételt adtam.
2016. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
ne az alapján dönts a gyereked neveléséről, hogy ki szerint mi a túlféltés. ha valaki azt mondja, hogy szerinte túloktatás az egyetem, akkor nem fogod majd egyetemre járatni a gyereket?
2016. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Abban más 2-es, hogy azt konkrétan vizsgálják nitratra, míg a boltokba (vagy piacra) kerülő zöldséget nem. Felnőttnek nem árt, de egy csecsemő belehal.
2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
2-es vagyok, köszönöm, nem tudtam, azért kérdeztem, mert hamarosan kezdjük a hozzátáplálást és még nem hallottam erről. Mindig azt gondolnám, hogy jobb, amit én főzök, de ezek szerint mégse... :(
2016. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem vitat akartam nyitni ezzel 😊

Csak erdekel, hogy aki a bolti repat es ceklat megfozi otthon az nem fel e a nitrat tartalomtol.

Mindenkeppen jobb lenne hazit fozni ebbol is es nem uvegest adni, de en felek a nitrat tartalomtol. 😕

2016. máj. 15. 16:47
 9/19 anonim ***** válasza:
En felek!:) igy ami a fold alol szarmazik az uvegesben kapja!;) 8 honapos egyebkent :) majd ha nagyobbacska lesz megprobalok ezt azt.
2016. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én nem féltem,ezért kapott házi termesztésűt is ezekből,igaz mértékkel...

Nekünk a dokink azt mondta,hogy a boltiakat bevizsgálják,csak így kerülhetnek forgalomba..szemben azzal, amit Mariska néni árul a piacon,annak simán lehet magas a n

2016. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!