Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honaposan adtatok eloszor...

Hany honaposan adtatok eloszor inni vizet a babatoknak?

Figyelt kérdés
A nagy melegben meg lehet probalni adni egy 3,5 honapos (15 hetes) babanak vizet? Allandoan cicizni szeretne, de szerintem csak szomjas lehet:( egy oraban 4-5x is meg kell ciciztetni
2016. máj. 15. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kis kortól adható neki víz,csak babavizet vegyél neki vagy forrald fel.
2016. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 hónaposan adtam neki először, de melegben adtam volna hamarabb is, ha úgy látom szomjas.

Nyugodtan adhatsz neki babavizet. Aki pici korától tápszeres, annak is vízzel keverik ki, úgyhogy ártani biztos nem árt:)

2016. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől.Mivel tápszeres baba volt nem mindíg bírta ki következő etetésig és a védőnő tanácsolta,hogy 2 etetés között vizet adjak. júliusban született a nagy meleg miatt is adtam
2016. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Adhatsz de ha biztosan van elég (!) tejed akkor felesleges.

A lányom júniusban kapott először vizet, teát, akkor kellett tápszerrel pótolni,valamint épp elkezdtem hozzátáplálni, addig előtte csak anyatejet kapott.

A melegebb napokon (mert azért májusban jócskán volt már meleg) volt, hogy 10 percenként is mellre tettem, ilyenkor csak pár kortyot ivott.

2016. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár naposan már kapott, mert kánikulában született, állandóan mellen volt, de még nem volt elég tejem, neki pedig beesett a kutacsa...
2016. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!