Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tulajdonképpen miért kell...

Tulajdonképpen miért kell felforralni a vizet a babáknak? És mennyi idős korukig?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

mert bakteriumok vannak benne, nem steril, mitol lenne az mikor keresztul megy a vizhalozaton? ha babavizet veszel azt pl nem kell csak ha mar regota ki van bontva.

en 7-8 hos koraig forraltam.

2016. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
En uveges forrasvizet adtam, itt nincs babaviz. Nem forraltam. Csapvizet nem adnek neki, es kesobb sem fogok. (csak, ha muszaj)
2016. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valójában az ÁNTSZ-t kell megkérdezni róla, hogy a kerületi/városi víz megfelelő minőségű-e kisbaba számára. A miénk pl. az. Lehet persze a vizet meg a cumisüveget sterilizálni, csak épp a konyhát nem fogod tudni. Mi 2 hónapos koráig sterilizáltunk, aztán a védőnő és a gyerekorvos is mondta, hogy mivel az ÁNTSZ szerint a kerületi ivóvíz kiváló minőségű, hagyjuk abba.
2016. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig forraltam, vagy babavizet kapott. Már nem forralom, de így is palackozottat iszik, mert nálunk nem megfelelő a csapvíz.
2016. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!