Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használhatnék a baba bőrére?

Mit használhatnék a baba bőrére?

Figyelt kérdés
A nyakánál összeér a bőr. Egyszerűen képtelen vagyok eltuntetni. Már 5 hónapos, de 2 hónapos kora óta ezzel szenvedünk. Púder, Bepanthen, Sudocream, sea vaj, Neogronormon, védőnő tanácsára Canesten krém. De semmi. A fürdetőt is próbáltam, amit születéskor kiírnak. Egy hét után mindet feladtam. Eddig próbálkoztam velük. Valami ötlet? Már szégyellem, mert mindenki megszól, hogy jajj de piros a nyaka?! és persze mondják az okosságokat.
2016. máj. 16. 11:49
 1/2 SzaboCintia válasza:
Kérdezd szerintem az orvost.
2016. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Hat a fiammal en is rendesen megszenvedtem! Nagyon, de tenyleg nagyon csunya volt. Nem csak piros, de teljesen bepallodt, egyszeruen en is mindent kiprobaltam. Az orvos kortizonos kremet irt fel, hogy nehogy elfertozodjon. Azt viszont nem akartam hasznalni, ezert kicsit utana olvastam, es vegul a Halicar krem valt be. Haromszor kentem egy nap, aztan mikor azt beszivta, kicsi shea vajat is raktam ra. Viszont igazi javulas csak akkor lett, mikor elkezdett felulni, meg noni, meg egy kicsit tovabb hason volt. Most 2 eves es 8 honapos, es termeszetesen gyonyoru a nyaka :). Ne izgulj, elmulik. Bar tudom, hogy milyen erzes, en is szegyelltem egy kicsit :)Probald ki a Halicart!
2016. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!