Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóljak a sógornőmnek, hogy...

Szóljak a sógornőmnek, hogy nem jó ötlet, amit kitalált?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nagyon kedvelem a férjem nővérét, és ezt a kérdést nem azért írom ki, hogy őt szidjam, hanem arról várok véleményeket, hogy szerintetek az alábbi esetben megmondjam-e neki, hogy (szerintem) butaságot tervez.

Múlt héten szült, a baba elég nyűgös, nehezen szopizik, ő sem jött még fizikailag teljesen rendbe. Jövő hétvégén azonban a barátnője tartja a születésnapját egy szabadtéri szórakozóhelyen, és úgy döntött, elmegy oda a babával, aki akkor lesz, ha jól számolom, nem egészen 3 hetes.

Szerintetek ha finoman megemlíteném, hogy ezt talán nem kéne, az már "belepofátlankodás" lenne? Nekem is van két gyerekem, emlékszem, mennyire nem szerettem - a mai napig nem szeretem - a kéretlen tanácsokat, de hol van az a szint, ahol már nem kell csendben maradni? A sógornőm egyébként tanult, kulturált harmincas hölgy, nem valami buta 16 éves.


2016. máj. 16. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne.
2016. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne szólj bele. Én pl. nagyon jóban vagyok a sógornőmmel, de ha ilyet mondana nekem pislognék kettőt és megkérdezném,hogy mégis mi köze hozzá? :)


A másik az, hogy nem tudhatod mennyi időre akar menni és milyenek a körülmények. A babának nem árt, ha egy kicsit a szabadban van, és gondolom nem éjfélig tervez ott maradni, főleg, ha még ő sem érzi jól magát. Ha beugrik pár órára, az teljesen oké szerintem.

2016. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az is fura,ha valaki szülés után 1-2 hónappal bulizni megy,de hogy a babát is viszi,na ez gáz.De szerintem nem szólnék,mert csak veszekedés lenne belőle,és végül is az ő dolga.Férj mit szól?
2016. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meggyőztetek, nem fogok szólni, a jó kapcsolat valóban többet ér. :)
2016. máj. 16. 12:13
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Semmi kozod hozza, es attol, hogy valaki szult, nem kell bezarkozni. Nagyon is jo otlet, hogy megy! Az en babam is pont 3 hetes volt mikor egesz napos programra mentunk. Szopizott, aludt a babakocsiban. En csaszarral szultem, 3 napra szules utan nagytakaritottam
2016. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne mehetne?

Én 9 hónaposan még bőven roptam a VOLT fesztiválon, szülés után két héttel pedig jöttünk-mentünk mindenfele gyerekkel együtt.

2016. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó: az egész napos program teljesen más.

Te nem egy füstös szórakozóhelyre vitted éjszaka,részeg emberek közé!

Iszonyatos nagy különbség!

2016. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
7- es , hol irta a kerdezo, hogy ejszaka van ? Es azt irta szabadteri, ott , hol van fust ?
2016. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Mivel vendéglátásban dolgoztam,így tisztába vagyok vele,hogy mindenki is,hogy a szórakozóhely az éjszaka van nyitva.Egyéb esetben nem szórakozóhely a neve.Ha pedig valaki a buszmegállóban melletted szívja a cigit akkor nem érzed nem szívod? Pedig szabadtér...

És a részegeket már ne is említsük.

Nem odavaló egy kisbaba!Menjen el gyedül,apuka meg vigyázzon rá,ennyi.

2016. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
",hogy a szórakozóhely az éjszaka van nyitva." A legtöbb kb. 6-kor már bőven nyitva van, főleg nyáron, és főleg szabadtérinél.
2016. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!