Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Ahol 2ev van a babak...

Anyukak! Ahol 2ev van a babak kozt mi a tapasztalat? Milyen hamar "nőnek" össze a kicsik?

Figyelt kérdés
Nekünk 25honap lesz a két kicsi közt félek, h fogja a nagy elfogadni a kitesot..mennyire fogjak, majd egymast szeretni..
2016. máj. 16. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
23 hó van köztük , nálunk nem okoz gondot, eleinte nagyon élvezte a tenni valót a kicsi körül játéknak fogta fel a nagyobb . :) aztán nem érdekelte sokat aludt a kicsi . most a picúr 10 hós játszanak is már. Nincs féltékenység köztük. Ne féltsd a kicsit tőle az a lényeg.
2016. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 és 7 éves lányaim vannak. Az eleje nagyon nehéz volt, amíg picik voltak, de most már évek óta csodás. Órákig képesek egymást elszórakoztatni, bonyolult szerepjátékokat találnak ki, minden téren nagyon összenőttek.
2016. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nalunk 6 ev kulonbseg van, a nagyobb nem fogadta el a kistesot. Pont ovis ballagaskor szuletett a kicsi.

Azota csaladsegitot, agyturkaszt vegig jartuk de nem foglalkozik a kistesoval.

Oda jutunk a nagymamahoz akar koltozni.

Hiaba vagyunk sokat egyutt, foglalkozunk vele, hidegen hagyja a dolog.

Minket kikeszitett idegelig, a kapcsolatunk a parom es koztem megromlott. En akartam masodik gyereket, O nem. En vagyok a hibas erte.. Mar nem tudom mit csinaljak.

2016. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

27honap van a ket nagyfiam kozt.

Most 9es7 evesek.a kicsi olyan 1,5 eves koratol kezdve jol eljatszanak.akkor meg csak autokat gurogattak,labdat ilyeneket.aztan a nagy elkezdte tanitani erre arra.most mar reggel mikor megyunk suliba szinte be nem a szajuk.ugy elbeszelgetnek mint a felnottek.

Neha be kell lesnem a szobajukba mert gyanus a csend :) de persze verekedni es nagyon veszekedni is tudnak ;)

2016. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bella169 ***** válasza:

Vegyes párosnál (fiú lány) jó az első 2-3 év ( kb addig mìg a kicsi rá nem jön hogy nem kell mindennek úgy lenni ahogy a nagy akarja). Utána jön 15 èvnyi egymás gyapálása és piszkálása. Majd 18 -20 éves korukra elássák a csatabárdot.

2 évvel fiatalabb az öcsém. Nálunk ìgy volt. Többt hirigeltük egymást mint amennyit csendben eljátszottunk.

2016. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb.1,5 éves volt a kisebbik lányom amikor már el-eljátszottak az akkor 3,5 éves naggyal. Most 4,5 és 2,5 évesek, elválaszthatatlanok. Persze vitatkozni is szoktak, de alapjában véve nagyon szoros a kapcsolatuk. Empatikusak, gondoskodók, segítőkészek egymással, és a nagyom az első perctől már ilyen is volt a kicsivel 2 évesen. Nálunk nem volt nehéz velük az első év, az összeszokós második év inkább (akkor kezdett a nagy játékaira szemet vetni a kicsi).
2016. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 29 hónap a korkülönbség. Az első pár hónap nagyon nehéz volt, a nagyot megviselte a pici érkezése, pedig a pici nagyon nyugis, eszik-alszik baba volt, továbbra is a naggyal szoktunk külön játszani stb.

Aztán kb. fél év után jobb lett, a nagy elfogadta az új helyzetet. Kb a kicsi 1 éves kora óta tudnak együtt játszani, most már 2 éves a kicsi és 4 a nagy, sokszor együtt játszanak, nevetgélnek, persze mindig van vita is de úgy érzem egyre jobb lesz.

2016. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!