Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van az üveges bébi ételben...

Mi van az üveges bébi ételben amitől laktatóbb?

Figyelt kérdés

99%-ban főzök a 8hónapos kisfiamnak,de előfordult már 2-3szor hogy üveges bébi ételt kapott...

Az en főztömből siman megeszik 250-280grammot... Ezert keveseltem a 160-190grammos bébiételeket,pedig abbol egyet megeszik jó étvággyal,nyitom a masodikat(ugyanolyan ízű)de abbol mar nem kell neki vagy max.1-2 kanállal....


2016. máj. 20. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez csak 2-3szor történt, akkor véletlen egybeesés is lehet. Te sem eszel minden nap ugyanannyit.

Annyit adj neki, amennyit kér.

2016. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Talán olvasd el az összetevőket, de komolyan!

Most honnan tudjuk, hogy mégis milyet adtál neki? :)

2016. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Leginkább keményítő (pl. rizsliszt). Én nem találtam olyat, amiben ne lenne valamilyen "sűrítőanyag", ezért is tartom jobbnak a házilag készített püréket 1 éves kor előtt, főleg, ha nem agyonvegyszerezett zöldségekből-gyümölcsökből készül.
2016. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak annyi, hogy a te főztödhöz van szokva, az ismeretlen nem ízlik neki annyira.
2016. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alig vártam a "MI HONNAN TUDJUK MOST KOMOLYAN"választ....

Az összetevők.....ugyanezeket szoktam itthon is főzni...ma pl.krumpli+sütőtök+csirke volt az üvegesben...

2016. máj. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!