Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek ez jol hangzik? Jo ha...

Nektek ez jol hangzik? Jo ha igy csinalom?

Figyelt kérdés

A foetkezesek kozott, nem sokkal az alvasok elott adok neki egy kis gyumolcsot, kenyeret stb., kis csipegetnivalot. Mert olyasmikeppen jonnek ki az alvasok hogy pont alszik mikor ennie kene. Ez igy nem tulzas?

Nem eszik sokat a koztesekre. Nem akarom tuletetni.

Kb igy:

reggel szopik

utana kos reggeliszeruseg majd alvas

majd ebed

majd kis gyumolcs vagy ilyesmi majd alvas

majd uzsonna

vacsora

szopp


2016. máj. 23. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
10 honapos
2016. máj. 23. 12:49
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak igy kb ketorankent eszik
2016. máj. 23. 12:52
 3/5 LadyLoss ***** válasza:

Ez jópofa:

" Mert olyasmikeppen jonnek ki az alvasok hogy pont alszik mikor ennie kene."


Félreértelmezed őt. Ő akkor eszik amikor éhes, és akkor alszik amikor elálmosodott.


Hogy 2 óránként csipeget, hát egészségére. Változatos étrendet biztosíts, túletetni nem tudod, mert ha nem kér többet, jelezni fogja ahogy tudja. Megtömni nyilván nem fogod erőszakkal.


A kialakult napirendetekbe illeszd be az étkezéseket, egyél vele ha épp úgy jön ki, az motiválja, kíváncsivá teszi az étel iránt, de mindenképp példát mutat.


Még csak 10 hónapos, sokat fog még változni az étvágya és ízlése.


Mindent jól csinálsz!

2016. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is " csipeget" evések közt. Ha jól esik neki akkor eszik valamit. Van hogy viszem neki, belekóstolt, de megy tovább. Akkor tudom h nem kér. Én sem hiszem h túllehet etetni egy babát.
2016. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a megnyugtatast!
2016. máj. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!