Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan naptej, ami nem...

Van olyan naptej, ami nem brutál drága, könnyen felszívódik, nem ragad és NEM hagy foltot a ruhán?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Az olcsóbb ragad, a jó meg drága. Ha van egészségpénztári tagságod, akkor a gyerek naptejek egy részét meg lehet arra venni. Én egy évben egyszer beruházok nekik egy drágát, szerintem megéri.
2016. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig mindig drágát vettem. A baj csak az, hogy nem fogy el. Következő évben pedig már nem tudjuk használni, mert lejárt a szavatossága.

Gondoltam, kipróbálom most a dm saját márkását, csak nem ismerem. Hátha valaki ajánlja.

2016. máj. 27. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a gyerekeknek a fizikai napvédőket szokták ajánlani, amikből szerintem meg csak foltot hagyó létezik, hiszen pont úgy véd, hogy nem szívódik be, hanem fehér réteget képez a bőrön.
2016. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mackós dm-es nekem nem vált be. Most az oviba vettem babylove-ot, hátha az jobb. Otthonra Biodermát veszek, az tényleg nem hagy foltot, cserébe jó drága. Két gyerek mellett a 2/3-a legalább elfogy.
2016. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Garniert vettem a DM-ben, kuponnal, így 50%-al olcsóbb volt. Eredeti ára szerintem is drága, de nem veszek olcsót, ha rossz. Inkább fizetek többet, ez nem ragad, és nem hagy foltot sem.
2016. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly Vichy-t vettem, de feltűnő foltot hagyott. Idén Eucerin-t próbálok, pár napja vettem akciósan a patikában felnőtt naptejjel együtt csomagolva 6 ezerért.
2016. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!