Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy 11 hetes...

Normális, hogy egy 11 hetes babának már nincs szüksége az anyjára elalváshoz?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak cicin tudott elaludni és én hagytam is. Addig komfortszopizott ameddig akart. Megtehettem, mivel első gyerek. Most viszont 1 hete nincs szüksége rám ha aludni akar. Elfordul és cici helyett a kezét tömködi a szájába, vagy azt se csak szépen elpilled és alszik. Normális, hogy ilyen pici és egyedül alszik el?
2016. máj. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, de siman valtozhat egyik hetrol a masikra :) nalam is igy van, 3 hetig elalszik magatol, aztan 6 hetig kellek megint, aztan megint nem, aztan megint igen.. :D
2016. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ahogy az első is írja, folyamatosan változnak az igényei, most éppen így jó neki.
2016. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én beleestem abba a "hibába", hogy mindenképp cicizve/ringatva akartam altatni, mert ugye a babának szüksége az anyjára. 1,5 hónapig jó is volt... Aztán egy istennek nem aludt el rajtam, csak ficergett, sírt, apánál se volt jó, szenvedtünk az altatással. Egyszer vacsi után betettem a kiságyba, lekapcsoltam a villanyt, megálltam az ajtónál, és vártam. 3 perc múlva durmolt is. 6 hónapja így megy, jóéjt puszi, villany lekapcs, az oldalára fordul, és alszik is. Már nappal is könnyen elalszik nélkülem, én meg majd' belepusztulok, hogy nem szuszog rajtam. :)
2016. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A miénk kezdettől cumival aludt el, nem etetés közben. 2 hónapos korában eldobta a cumit végleg, azóta soha nem kéri, etetés után a böfi után elalszik és az ágyába téve marad is úgy.:)


A mi gyerekünk normális, ha úgy ránézek, szóval nyugi, a tiéd is az:)

2016. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de lehet, hogy jövőhéten újra rajtad tud csak elaludni. Pihenj addig, amíg tudsz! :)
2016. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!