Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron a babátokat, kisgyereke...

Nyáron a babátokat, kisgyereketeket (főként kislányokra gondolok) bugyiban engeditek fürdeni?

Figyelt kérdés
Akár nyílt vízben vagy otthon kis medencében pancsolni bugyiban vagy meztelenül szokott? A fertőzés elkerülése miatt kérdezem.
2016. máj. 28. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bugyi semmilyen fertözéstöl nem véd. Ettöl függeltenül meztelenen csak otthon pancsol, máshol van rajta fürdöbugyi.
2016. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Babának, nagyon kicsi gyereknek teljesen felesleges a bugyi.
2016. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül csak otthon.

Hiába baba, kisgyerek, én úgy gondolom, hogy az ő nemi szervét sem kell közszemlére tenni.

És lehet, hogy a fertőzéstől nem véd a fürdőbugyi, de én is szívesebben ülök le akárhova úgy, hogy van valami a fenekemen, mint meztelenül. Egyébként attól véd, hogy közvetlenül ne menjen valami bele. Pl. homok, stb.

2016. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
meztelenül itthon pancsolhat csak, de ha kijön akkor kell a bugyi, mert a homokba nem szeretem ha csupasz popsival ül be. kerten kívül mindig kap fürdőbugyit, régen úszópelust
2016. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
En amugy emlekszem, h mikor mar 4-5 eves voltam anya mindig csak furdobugyit adott ram, felsot nem, en meg mindig takargattam a cicimez, mert tok kellemetlenul ereztem magam :D foleg ha ismerosokksl talalkoztunk
2016. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lina63 ***** válasza:
100%
Fürdőruci :) Tavaly itthon is adtam rá meg balcsin is. 11 hósan voltunk Balcsin.
2016. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőruha volt rajta mindig
2016. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!