Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan időszakotok, hogy...

Volt olyan időszakotok, hogy óránként kellett kelnetek?

Figyelt kérdés
és ha igen mikor?nekem első 3 hónap(rögtön a mélyvizbe) 30-60 percenként kelt,30 milliket evett csak,kólikás volt,1 órát soha nem aluttam egyben,össz.napi 4 órát,és folytonos szédülésben forgott velem a világ.38as pulzusom lett a végén.volt aki igy járt?mennyi idősen?melyik időszak volt?
2016. máj. 28. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első 4 hónapban átaludta az éjszakát. Mikor már örültem, hogy szuper jó alvó a gyerekem, elkezdett kelni. Eleinte 1x,aztán 2x, 3x... 6-7 hónaposan már ott tartottunk, hogy 2 orankent kelt, aztán még gyakrabban. Ekkor már inkább magam mellé vettem, hogy kimaszni ne kelljen legalább. 10 hónaposan untam meg vegleg, amikor már 1 órát sem aludtunk egyben. Egyértelműen a cicizés volt az oka, úgyhogy az éjszakai szopiról leszoktattuk úgy, hogy apa ment csak be hozzá éjjel pár napig. Most már csak 1-2x kel fel, így sokkal jobb. Ez az igény szerinti szoptatas átka, at arra hajlamos babák egy idő után éjjel gyakran kérik. Még úgy is, hogy az én lányom nappal már nem szopott, csak reggel, este, éjjel.
2016. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En is ıgy voltam. Tavaly juliusban szuletett a fiam. Kolikas volt, rosszul szopott, rosszul aludt, amikor eppen aludt egy picit, akkor tejet fejtem, mert szaporitani kellett, alig volt tejem.

Volt, hogy 3 orat aludtam ket reszletben egy nap.

Aztan 12 hetesen elmult a kolika. Onnantol 2-kor es 5-kor kellett etetnem. 6 honapos koratol pedig aludt 22-6 kozott.

Most 10 honapos es 22-8 kozott alszik.

2016. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden anya ismerősöm(de egy ismeretlen elado is) ugy emlékszik vissza, hogy egybefolytak a nappalok és éjszakák.

Nekem is ugyanolysn intenzivnek kellett lenni nappal, éjjel egyaránt.

Nemhogy óránként kelni, volt, hogy este 10-kor tettem volba le és addig cicizett, ringattam, mászkáltam fel, alá vele, hogy láttam, hogy pirkad a nap...

Ez kb 3-4 honapos korig, de napirendet igyekeztem tartani.aztán rájöttem, hogy kevés a tejem és espumisant is kezdtem neki adni, ezután angyali napok köszöntöttek be.


Addig ugy bírtam, hogy a babához alkalmazkodtam szóval akkor aludtam, ha ő is, szoval a 24-ből kb 3x2 órákat. Hihetetlen, de simán belejöttem, kesobb igy részletekben meglett a napi 8 ora alvás is.

2016. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a kislányom és egy héttel ezelőttig 1-1,5 óránként kelt sírva... Volt,hogy aludt párszor 5 órát egyben de az sose tartott sokáig.Volt,hogy az 1-1,5 órás kelés mellett 2-tol 4-ig 5 percenként felsirt. A szoptatást ez miatt is abbahagytuk 1 éves korában. Van egy 4 éves kisfiam is, ő 3 óránként kelt 21 hónapos koráig míg szoptattam,amint abbahagytuk átaludta az éjszakát,csak én nem mert 5 hónapos terhesen már kellnem kellett pisilni. Szóval én több mint 4 év nem alszom. Nagyon durva éjszakai rosszulléteim voltak a fáradságtól. Napközben szédültem meg este zsibbadt-bizsergett mindenem. voltam mindenféle kivizsgáláson,semmitnem találtak csak a fáradságra tudtak gondolni. 3 hete tettem őket külön szobába. És csak egy hete javult annyira a dolog,hogy már 3-5 órát alszik egyben,amitől én már boldog vagyok. Kitartás remélem nálatok nem lesz ilyen!
2016. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiammal megszenvedtük a cicizést. Volt 2 hét amikor órànként,félórànként kellett cicire tenni. Zombi üzemmódra vàltottam. Azt sem tudtam hol vagyok kb.

Kislànyommal 2 ilyen nap volt,amìg kiderült hogy nem bìrja a laktózt.

2016. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. 7 hónapos koráig hasfájós volt, addig foga is volt már. Egyébként a hasfájás ellenere nem volt alapból vészes az alvása éjjel de voltak olyan időszakok amikor 30-60 percenként kelt úgy 3-6 hónapos kora között hasfájás miatt, utána fogzás miatt utána betegség miatt. Most 8 hónapos, jól alszik kb 1 hónapja.

Fogalmam sincs miért aludt jól (3-4 óránként kelt enni) az első hónapokban, tényleg fájt a hasa, sokat pukizott, kemény volt a hasa és az UH is gázos beleket igazolt.

2016. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!