Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor számít egy baba sírósnak...

Mikor számít egy baba sírósnak? Ez mennyire szubjektív? Mikortól szokott javulni a helyzet?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos múlt, szerintem nagyon sírós. :( Sokat sír napközben is, főleg délutánra-estére. Sokat vagyunk a levegőn, játszunk. Már meg tud fordulni, ha kedve van, rövid ideig fogdossa, nézegeti a játékait. De rengeteget nyávog, károg, vagy nem is tudom és sír is sokat. Tízórai után kijöttünk a teraszra. Sírdogált, elaludt, felébredt, sírt, majd most visszaaludt. Úgy vártam a 3 hónapos kort, sok helyen olvastam, hogy utána javulni szokott a helyzet, de nem nagyon érzem...
2016. máj. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nalam is romlott, en lanyom is 4 honapos. Elso ket honapban angyal volt, most meg banom, hogy nem Kriszti lett a neve, mert mar anyosom csak ugy hivja, hogy hiszti kriszti :D egyebkent rajta latom, hogy a foga jon, es zavarja, azert rosszkedvu :( eddig a babakocsiban elvolt, de multkor 20 perc volt a hazaut, vegiguvoltotte. Sot a boltbol ki kellett jonnunk, mert a sorban ugy uvoltott, hogy az egesz bolt tole visszhangzott. Amilyen bunkok itt az emberek ugy is neznek ram, hogy csinaljak mar vmit. De megis mit csinaljak? 4 honapos, pelus tiszta, poci tele, ragoka nem kell, cumi nem kell, olben is sir, akkor megis mit csinaljak? :/ majd kinovi...
2016. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, legalább nem vagyunk egyedül. Sajnos... hát nekünk az elejétől megy a sírás. :(
2016. máj. 30. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem vett vissza a sírásból 3 hónapos korában. Ilyen 4,5-5 hónapos korában viszont sokkal nyugisabb lett.
2016. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, 3-as, bár úgy lenne nekünk is! 😞
2016. máj. 30. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislànyom 10.-én lesz 5 hónapos. Nem volt egy sírós baba, de a 4. hónaptól meg aztàn még annyi síràs sem volt (mi szerencsére hasfàjósak sem voltunk és én is elég nyugodt és lassú típus vagyok). Akkor szokott csak nyöszörögni, ha éhes vagy esetleg nagyon àlmos, unatkozik vagy megijed valamitől.
2016. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aaaahh az én fiam is nagyon sírós volt. Először a hasfájás, utána meg ki tudja mi?! Egész álló nap képes volt tutulni mint egy kiskutya. Én is tettem fel kérdést, mert már azt hittem, hogy megbolondulok. Egyébként nekünk akkor javult a helyzet, mikor végre elkezdett kúszni és odament ahova akart. De akkor sem rögtön, hanem szép fokozatosan. Ahogy mászni kezdett, felállt, felült szépen elmúlt a nyafogás. Ma már nagyon ügyesen eljátszik egyedül.
2016. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 6-os, én is ebben bízom... csak addig, jaj...
2016. jún. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!