Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkésőbb mikorra kell megtanu...

Legkésőbb mikorra kell megtanulnia a babának hasról hátra fordulnia?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos korig forogni kell minden irányba. Mennyi idős a babád?
2016. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vèdőnőm nekünk azt mondta fèl èves koráig ráèr gyakorolni
2016. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül fordul át, az is számít?
2016. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hónapos. Azt olvastam a könyvben, hogy mostantól előfordulhat, hogy átfordul. Csak azt nem írták legkésőbb meddig, de akkor van bőven ideje. :)
2016. máj. 30. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
3 és 7 hónapos kor között szoktak megtanulni átfordulni a babák. 2 hónaposan még nagyon-nagyon ritka, ha elő is fordul, általában még nem tudatos, hanem a kötöttebb izomzatú babák szoktak véletlenül átlendülni.
2016. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne.A lanyom 5 es fel hos, de meg egyszer sem fordult meg.Majdnem 4 hettel szuletett korabban.Az szamit egyaltalan?Egy kicsit kezdek izgulni, hogy meg csak nem is probalkozik.
2016. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: le kell vonni azt az időt, amennyivel hamarabb született, tehát azt kell tudnia, amit a négy és fél hósak tudhatnak. Én egyébként ezt szoktam olvasni viszonyításképpen, hol tart a gyerkőc: [link]
2016. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A második leányzómat egyszer láttam átfordulni, az is a 8. hóforduló előtti napokon volt. Nem aggódtam, mert rettenetesen lusti gyerek volt :-D Viszont 9 hónaposan váratlanul mászni kezdett.... (nem értek egyet azzal a nézettel, hogy ha kimarad valamelyik fejlődési mérföldkő, akkor később ilyen-olyan problémái lesznek. Ezt a lányom határozottan cáfolta, szóval ha véletlenül kimard valami, Te se aggódj, Kedves Kérdező!)
2016. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A fiam 7hetesen megfordult hasról hátra..aztán hetekig semmi :) :D
2016. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!