Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elítélnétek a barátnőtöket,...

Elítélnétek a barátnőtöket, rokonotokat, ha nem akarna szoptatni és kérné a császármetszést is?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy a nők elítélik, ha más idegenek kérik a császárt, vagy ha nem akarnak szoptatni valami oknál fogva, hanem tápszerrel táplálják a gyermeküket.


Aki így van ezzel, az elítélni a legjobb barátnőit is emiatt? Vagy a rokonait is? Mondanátok nekik valamit előre vagy utólag?


2016. máj. 30. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Attol fugg, hogy miert... a csaszar ertheto valamilyen szinten en is nagyon felek a szulestol hiaba van meg par honapom hatra :) a szoptatast megertenem, ha van oka.. nekem lehet, hogy kell azonnal a regi gyogyszerem (majd meglatjuk) akkor nem tudok szoptatni.. viszont ha a kinezete miatt aggodik akkor megkell nyugtatni, hogy ha lesz teje igy is ugy is logni fog neki ha szoptat ha nem..genetikatol fugg... :)
2016. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem ítélem el, csak nem értem miért nem akarja megadni a gyerekének a legjobbat, meg miért vágatja fel szánt szándékkal a hasát és hagyja hogy fémrudakat verjenek bele, valamint miért kockáztatja az egyéb szövődményeket a császármetszéssel. Én a két kezem összetettem volna ha nem kell végigszenvednem a császárt. Közben derült ki hogy érzékeny vagyok a szerre, szinte leállt a légzésem, plusz nem is hatott így éreztem a vágást míg el nem altattak.. Soha senkinek nem kívánom ez..
2016. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Nem ítélkezem!

A figyelmét viszont felhívtam unokahugomnak, hogy önszántából ne tegye ki magát neki!

Persze ő nyilván nem gondolta meg magát ettől.

Most pedig nyafog hogy milyen rossz, mert a 2 évese nem érti h nem veheti őt fel, még h alig tud kilépni z ágyból stb.

Azért szóltam neki hogy szerintem nem tudja h mit vállal, mert egyébként is nyafogós, mindenki engem sajnáljon típus.

Szíve joga minden nőnek hogy eldöntse, csak utána ne sajnáltassa magát.

Kb ennyit szóltam így utólag neki.

2016. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
nem. a saját gyereke, a saját döntése. támogatnám mindenben, de ez idegenekre is vonatkozik, senkit se ítélek el, mert más a véleménye.
2016. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
kérdező, miért is? Igaza van a hármasnak, ő akarta, akkor ne várja el, hogy az indokolatlan császár után körbeugrálja a család
2016. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Én nem ítélem el, mert szerintem semmi beleszólásunk nincs más életében. Ez igaz a császármetszésre és akár az abortuszra is.


Én is kérni fogom a császármetszést, emellett pedig szeretnék szoptatni, de ha valami miatt nem jön össze, akkor nem fogok hónapokig kínlódni azzal, hogy legyen tejem. Természetesen próbálkozok majd fejéssel, teákkal, amit ilyenkor kell (ebben még nem tájékozódtam komolyabban), de nem fogom erőltetni hónapokig.

2016. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
50%
Az elítélés talán erős kifejezés, mindenesetre helyteleníteném. Ha nem túl szoros a személyes kapcsolat, akkor a lehető legsemlegesebben elmondanám a saját tapasztalataimat, de ahhoz, hogy hogyan dönt, semmi közöm, még akkor se, ha nagyon közeli rokonok vagyunk. Ha viszont közel állunk lelkileg, biztos megpróbálnék hatni rá valahogy, megtudni az okokat az elhatározásai mögött, hátha tudok valami okosat mondani. És ha mégis ragaszkodik az elképzeléseihez, akkor többet nem hoznám szóba a dolgot.
2016. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
nem.
2016. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen el. Elmondanàm mit gondolok és lezàrtnak tekinteném a témàt.

Baràtnőm pl cigizett terhesség és szoptatàs alatt is. Elmondtam az elején,hogy ez milyen undorìtó szerintem és ennyi volt. Egyszer kért meg,hogy ugorjak be neki cigiért egy dohànyboltba,akkor elmondtam,hogy ebben nem vagyok partner, biztos nem veszek neki cigit,bocs de oldja meg màshogy. Meg is tette ilyen ügyben nem kért többet segìtséget. Én nem nyaggattam,hogy ne cigizzen,ő nem kérte hogy vegyek neki cigit vagy adjak akàr csak egy szàlat is.

2016. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pont ma volt egy beszélgetésem egy anyukával. Mondtam neki, hogy ennél a szülésnél örülnék a császárnak, mire elmesélte a sajátját, hogy hogy élte meg, hát el is ment a kedvem tőle.
2016. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!